Yüzüklerinizle Çekilebileceğiniz 20 Güzel Poz!

Yüzüklerinizle Çekilebileceğiniz 20 Güzel Poz!
17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.158 kez okundu.

Güzel günlerden geriye kalan tek şey fotoğraf kareleri oluyor. Önemli günlerinizde ne kadar çok poz o kadar çok anı demektir. Tabii bu pozları çekerken dikkatli davranarak değişik açılardan yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Her ne kadar da bir fotoğrafçı ile anlaşsanız da beğendiğiniz pozları fotoğrafçınızdan isteyebilirsiniz. Bu sayede belli, kalıplaşmış pozlar yerine değişik, ilgi çekici pozlar vermiş olursunuz.

Fotoğraf çekiminde çoğu zaman gelin ve damat ön planda tutularak detaylara pek yer verilmez. Fakat bu önemli gününüzde sizin kadar detaylarda önemlidir. Hatta en önemli detayınız nişan yüzükleriniz. Bende bu yazımda sizler için yüzüklerinizle beraber çekilebileceğiniz 20 güzel poz önerisi ile geldim. Fotoğraf önerisi olarak yüzüklere dikkat çekmek istedim. Çünkü gördüğüm kadarıyla herkes yüzükleri ile basit bir poz veriyor. Yüzükleri gösterecek şekilde iki el üst üste. Artık bu fotoğraf çok sıradanlaşmaya başladı. Siz daha farklısını yaparak yüzüklerinizle güzel bir anı yakalayabilirsiniz. Söz fotoğrafı, nişan fotoğrafı ya da düğün fotoğrafı alternatifi olarak bu fotoğraflardan birini fotoğrafçınızdan isteyebilirsiniz.

yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflaryuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar yuzuklerle-cekilebilecek-fotograflar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git