Yılbaşına Özel Kombinler

Yılbaşına Özel Kombinler
21 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 655 kez okundu.

Yılbaşına tam tamına 10 gün kaldı! Bu kısa sürede yılbaşı partisi için giyecek bir şey bulamayan bayanlara birbirinden güzel kombinler hazırladım. Hepsi şık hepsi ışıl ışıl olan yılbaşı kombinlerinde kendinize göre mutlaka bir şeyler bulacaksınız diye umuyorum. Yılbaşı denince ilk akla gelenler kırmızı, parıltı ve ışıltılar oluyor. Ben bu kombinlerde kırmızı, siyah, gümüş rengi, altın rengi ve her kombinde bir parıltı, simli olan materyaller kullandım. Hem etek bluz hem de elbise kombinlerinin hepsine bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

yılbaşı-kombinleri

Altın Sarısı Elbise
Yılbaşı partisi için yapacağınız kombinde altın sarısı parıltılı elbise kullanabilirsiniz. Elbisenin modeline göre siyah, kırmızı ya da elbisenin tonuna uygun gold detaylı bir ayakkabı kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı olarak minik clutch bir çanta ve kırmızı rujunuz ile partiye hazırsınız!

yılbaşı-kombinleri

Kırmızı Elbise
Kırmızı elbise
nin kurtarıcılığı hiçbir yerde yok. Yılbaşı için en rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise modelidir. Payetli ya da payetsiz bedeninize uygun bir kırmızı elbise ve ayakkabı ile geceye hazırlanabilirsiniz. Kırmızı ayakkabı dışında siyah ayakkabı ve gold ayakkabı da kullanabilirsiniz.

yılbaşı-kombinleri

Gümüş Rengi Elbise
Gümüş rengi parlak elbiseler bu sene çok modaydı. Bir partiye gidecekseniz ve bu da yılbaşı partisi ise gümüş rengini çok rahat kullanabilirsiniz. Parıltılı küpeler, kolyeler ile kombinleyerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Simli farları kullanmanın tam da zamanı. Yılbaşı gecesi için simli bir göz makyajı yapabilirsiniz.

yılbaşı-kombinleri

Siyah Elbise
Her zaman siyahın kurtarıcılığından faydalanabilirsiniz. Fakat yılbaşında siyah giyecekseniz payetli, simli ya da gold detaylı bir siyah elbise tercih edebilirsiniz. Gold detaylı siyah bir elbise ile kırmızı topuklu ayakkabı kullanarak partinin yıldızı siz olabilirsiniz.

yılbaşı-kombinleri yılbaşı-kombinleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git