Yılbaşı Makyajı

Yılbaşı Makyajı
8 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.170 kez okundu.

Yılbaşına bir aydan fazla bir süre olmasına rağmen tüm alışveriş merkezleri ve mağazalar yılbaşı konseptine girdiler. Yılbaşının yaklaşması ile birlikte birçok mağazada yılbaşı indirimleri başladı. Kozmetik, giyim ve ev dekorasyonu ürünlerinde birçok indirim sizleri bekliyor. Yılbaşı için seçtiğiniz bir kıyafete uygun makyajı bulmak amacıyla bende sizlere bu yazıyı hazırladım. Bir önceki yazımda “Yılbaşı Elbise Modelleri” konusunda yazı yazmıştım. Bu yazıma bakarsanız yeni yıl partisinde giyebileceğiniz birbirinden güzel elbise modellerini bulabilirsiniz.

Makyaj yaparken her zaman kıyafetinize göre şekillendirmelisiniz. Yılbaşı denince her zaman bir ışıltı vardır. Eğer elbiseniz fazla pullu ise göz makyajınız fazla abartmayarak, dudak makyajınızda en favori kırmızı rujunuzu kullanabilirsiniz. Yılbaşı makyajı ışıl ışıl olduğu için ışıltılı gold veya gümüş rengi bir göz farı kullanabilirsiniz. Ama bu sezonun en rendi bronz ve gold ışıltılı göz farları olduğunu söyleyebilirim. Gold ışıltılı bir göz farı ile kırmızı bir ruj kullanarak yılbaşı makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı yılbaşı-makyajı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git