Yeni Trend: Sualtı Düğün Fotoğrafı

Yeni Trend: Sualtı Düğün Fotoğrafı
12 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.

Düğününüzden hatıra kalacak olan en önemli ayrıntı tabii ki de fotoğraflarınız olacaktır. Fotoğraf için mekan seçimi, düğün yerine yakınlığı ve en önemlisi ne tarzda fotoğraf çektireceğiniz çok önemlidir. Eğer siz farklılık yaratmak isteyen bir çiftseniz sualtı fotoğraf çekimini düşünebilirsiniz.

İnternet ortamında belki görmüşsünüzdür denizin içinde düğün fotoğrafı çektiren çiftleri. Ama bu biraz daha farklı çünkü bu fotoğraf çekimi denizin dibinde oluyor. Birbirinden farklı birçok denizaltı fotoğrafı çektirebilirsiniz. Tabii gelinliğinizin buna uygun olması lazım. Öncelikle ağır ve çok kabarık bir gelinliğiniz varsa fotoğraf çektirirken zorluk yaşayabilirsiniz. Bunun için uçuş uçuş bir gelinlik ya da balık model gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Denizaltı düğün fotoğraflarında suyun içinde yüzerken birçok farklı açıdan fotoğraflarınız olabilir. Yurtdışında çok moda olan yeni akımın adı trash the dress. Deniz konseptli fotoğraf çeken birçok fotoğrafçı var. Ama sualtı çekimi için özel ekipmanlar gerektiği için bunu fotoğrafçınızla mutlaka konuşmalısınız. İşte size birbirinden güzel sualtı düğün fotoğrafları….

sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi sulati-dugun-fotografi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git