Yeni Nişan Tepsisi Modelleri

Yeni Nişan Tepsisi Modelleri
17 Mart 2018 tarihinde eklendi, 2.070 kez okundu.

Son yıllarda söz, nişan, kına, mevlit gibi özel günlerde çok fazla abartı ve süs kullanılmaya başladı. Nişan tepsisi, nişan hediyelikleri, söz hediyelikleri, söz masası derken birçok ince detay ortaya çıkıyor. Söz ve nişan telaşındayken her detayı en ince detayına kadar düşünenlerdenseniz söz tepsisi modeli seçerken zorlanabilirsiniz. Modelin fazla olması aklınızı karıştırabilir. Yeni model nişan tepsisi modellerine baktığımız zaman daha kullanışlı modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Aynalı tepsi üzerinde isminizin olduğu yüzük tepsisi kullandığınızda bu tepsiyi ileride kapı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Bunun için tepsiyi hazırlayan kişi ile görüşüp tepsiyi kapı süsü olarak da kullanmak istediğinizi belirttiğinizde size yardımcı olacaklardır. Diğer bir kullanışlı model ise ayaklı olarak tasarlanmış tepsiler oluyor. Ayaklı olduklar için jardinyer olarak geçen bu tepsi modelini ileride yatak odanızda ya da salonda dekoratif aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Üzerine gelin çiçeğinizi ya da parfümlerinizi koyarak değerlendirebilirsiniz.

Yeni model tepsilere bir yenisi de odunsu tepsi modelleri eklendi. Kütük nişan tepsisi olarak geçen bu modeli doğallığı sevenler için düşünebilir. Kütük olduklarına bakmayın hepsine özenle süsleyip o şekilde satıyorlar. Ayrıca isterseniz üzerine isimlerinizi ve söz tarihinizi ya da nişan tarihinizi yazdırabilirsiniz. Fakat en çok tercih edilen tepsiler aynalı tepsi modelleri, gümüş tepsi ve gold yüzük tepsileri oluyor. Eğer kendiniz yüzük tepsisi yapmak istiyorsanız bu tarz tepsilerin süslenmemiş Eminönü’nde bulabilirsiniz. Aldıktan sonra çeşitli çiçekleri kullanarak kendiniz süsleyebilirsiniz.

Söz merasimi için tepsi bakıyorsanız damat fincanı ile beraber set halinde satılan modeller var. Bunları inceleyip ona göre karar vermenizi öneririm. İnternette genelde söz tepsisi, damat fincanı ve aynalı isimlik olarak 3’lü set halinde satılıyor. Bir diğer önerim ise iyi bir fiyat araştırması yapmalısınız. Özellikle Instagram’dan bulduğunuz ürünleri internetten arattığınızda daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Örneğin 100 TL’lik bir tepsinin Instagram’da 150 TL’ye satıldığını söyleyebilirim. Bu konuda dikkatli olun güzelce araştırarak karar verin derim 🙂

   

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git