Vakko Wedding 2018 Gelinlik Modelleri

Vakko Wedding 2018 Gelinlik Modelleri
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 2.577 kez okundu.

Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının Vakko Wedding Koleksiyonu’nda birleştirdiği 2018 gelinlik modelleri göz kamaştırdı. Vakko’nun 30’a yakın marka ve tasarımcı ile anlaşarak ortaya çıkarttığı gelinlik modelleri kusursuz ve ihtişamlı duruyor. Gelinlik modasının öncü isimlerinin birleştirerek oluşturduğu koleksiyonda göz alıcı işlemeler, 3 boyutlu çiçekler, minimal tasarımlar ve transparan detaylar göze çarpıyor. Gelin adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştüren Vakko, zengin ve sıra dışı tasarımları ile gelinleri etkileyeceği görünüyor.

Ünlü gelinlik markalarından olan Elie Saab, Zuhair Murad tasarımlarıyla Vakko Wedding Koleksiyonu‘nda önemli derecede rol oynuyor. Bu markaların yanı sıra Vera Wang, Legends Romona Keveza, Oscar de la Renta, Yolan Cris, Galia Lahav, Marchesa, Monique Lhuillier, Sachin&Babi, Berta gibi markalarında gelinlik tasarımları Vakko Wedding Koleksiyonu’nda bulunuyor. Birçok markanın farklı tasarımları olduğu için koleksiyonda her geline uygun gelinlik bulmak mümkün. Gösterişli, saraylı ve kraliyet ailesi tarzı gelinlikler çok fazla ilgi görmeye başladı. Bu yüzden koleksiyonda gösterişli gelinlikler görmek mümkün. Saraylı gelinlik modellerini süsleyen en önemli detay ise 3 boyutlu çiçekler, saten kumaş, dantel ipler oluyor.

Gösteriş sevmeyen abartıdan uzak, sade gelinlik modelleri de Vakko Wedding de yok değil. Her ne kadar sade ve abartısız olsa da bu gelinlikler de minimalist çizgiler, net kesimler bulunuyor. Tül ve dantel kullanımı ile modern kesim, romantik gelinlik modelleri de var. Tattoo effect etkisi 2018 yılında da devam edecek. Biliyorsunuz bu yıl transparan tül üzerine işlenmiş dantel detaylar çok modaydı. 2018 yılında bu moda devam ederek tattoo effect yükselişte olacak. Katlı, kabarık etekler bu sezonda etkisini sürdürecek. İddialı gelin adayları içinse V yakalar, derin dekolteler, sırt dekolteleri ve crop top üstler oldukça popüler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git