Tırnaklarda Yeni Trend

Tırnaklarda Yeni Trend
28 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.269 kez okundu.

Güzellik ve bakım konusu kadınların her zaman ilgi alanındadır. Kadınların en çok bakım yaptığı yerlerden biri de elleridir. Bakımlı ve temiz ellere sahip olmak için kremler, maskeler yapar dururuz. Bir de en çok ilgimizi çeken şey de ojelerdir. Bir kozmetik mağazasına gittiğimizde renk renk ojeleri görünce kendimizden geçeriz. Artık renk skalası o kadar çok geniş ki bir ton açığı iki ton koyusu derken bir sürü oje koleksiyonumuz oluyor. Farklı markaların sunduğu ojelerde bile çoğu zaman ton farklı olabiliyor. Durum böyle olunca her yıl yeni bir oje trendi gelişiyor.

oje trendleri

Metalik Ojeler
Bu yılın yeni trendi metalik ojeler. Her rengini bulmanız mümkün ama en çok kullanılanı gümüş rengi ve gold rengi olduğunu söyleyebilirim. Bunun haricinde her renk metalik ojeler bu yıl çok trend. Nude ojenin üzerine sadece tırnaklarınızın beyaz kısmına uygulayacağınız metalik ojeler sizi çok trend gösterecektir. Ya da iki ojeyi tırnaklarınıza çizgiler halinde de sürebilirsiniz.

oje trendleri

Degrade Ojeler
İki veya üç renk ojeden yapılan ojeler bu yıl çok moda. Bir süngere (bu makyaj süngeri olabilir) önce bir renk oje sürün. Daha sonra diğer renk olan ojeyi hemen altına sürün. Süngeri tırnağınıza bastırarak sağa ve sola doğru oynatın. İşte degrade ojeleriniz hazır!

oje trendleri

Simli Ojeler
Eskiden çok moda olan simli ojeler tekrar geri döndü. Her rengin olduğu bu simli ojelerde özellikle sedefli olanlar çok sık kullanılıyor. Simli oje alırken çok pütürlü ise sonradan çıkartması zor olabiliyor. Bunun için simli ojenin üzerine bir kat parlatıcı sürdüğünüz zaman daha kolay çıkartabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git