Spor Gelin Ayakkabısı

Spor Gelin Ayakkabısı
16 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.624 kez okundu.

Heyecanla beklediğiniz o günü rahat ve en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız ayakkabı seçiminizin çok iyi olması gerekiyor. Gelin ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nokta var. Gelin ayakkabısı seçmekte zorlanıyorsanız, en iyi nasıl gelin ayakkabısı seçilir diye merak ediyorsanız buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ben bu yazımda gelinliğin altına giyebileceğiniz spor ayakkabı modellerine yer vereceğim. Artık gelinler rahatlarını ve eğlencelerini düşündükleri için topuklu ayakkabı haricinde bir de spor ayakkabısı alıyorlar. Bu tarz spor ayakkabılarını internette ve ayakkabı mağazalarında bulabilirsiniz. Dilerseniz kendi ayakkabınızı kendiniz yapabilirsiniz. Spor gelin ayakkabısında ne çok tercih edilen beyaz converse ayakkabılar oluyor. Zevkinize ve rahatlığınıza göre düz beyaz spor ayakkabısı da tercih edebilirsiniz. Biraz gösterişli olsun diyorsanız dantel detaylı beyaz spor ayakkabılarını da kullanabilirsiniz. Spor ayakkabı alırken ayağınız hangisinde rahat ise ondan almayı tercih edin. Bir de ayakkabı almaya giderken yorgun ayaklar ile giderseniz daha iyi bir tercih yapabilirsiniz. Tüm gün topuklu ayakkabılar ile ayaklarınız şişeceği için bir numara büyük ayakkabı tercih edebilirsiniz. Süsleme konusunda ise kocaman resimli modelleri eskidi. Bunun yerine “Just Married” ya da evlilik tarihinizi ayakkabınıza yazdırabilirsiniz. Bağcık olarak beyaz bir kurdele kullanarak ucunu eşinizin ve kendi adınızı yazabilirsiniz.

spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi spor-gelin-ayakkabisi

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git