Söz ve Nişan Hediyelikleri

Söz ve Nişan Hediyelikleri
22 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 4.006 kez okundu.

Yepyeni bir hayatın başlangıcında sevdiklerinizin yanınızda olmasından daha güzel bir şey yoktur. Günün anlam ve önemine uygun birçok hazırlıklar yapılır. Bu hazırlıkların en başında ise misafir gelen konuklara verilecek olan hediyelerdir. Önceleri sadece nikah şekeri verilirken şimdilerde söz ve nişan hediyelikleri olarak adlandırabileceğimiz minik hediyeler verilmeye başlanmıştır.

soz-nisan

Söz kesilirken gelen misafirlere önceden havlu, çorap, eşarp gibi küçük hediyeler verilirmiş. Kimileri bu geleneği hala sürdürmekte kimileri ise daha farklı şeylere yönelmektedir. Örneğin bu sene en çok aranan ürünler; lazer kesimli kuş kafesi modelleridir. Kuş kafesinin içinde iki adet kuş ve süslemeleri çok fazla tercih edilmektedir. Bir nevi kumrular gibinin hayata geçirilmiş halidir. Bunun haricinde aynalı lazer kesim yüzük modeli de çok tercih edilmektedir. Biri tek taş diğeri düz model olan iki yüzüğün birleşiminden yapılan modelde romantik çiftlerin vazgeçilmezidir. Bu iki modelde magnet olarak kullanıldığı için unutulmaz bir hatıra olacaktır.

soz-nisan

Magnetli modeller sadece iki model ile sınırlı kalmıyor. Sonsuzluk işareti, kalp, kelebek modelleri de var. Lazer kesim değil de ferforje ürünleri arayanlar da unutulmamış. Ferforje olarak kuş kafesi modelleri, kalpli modeller, bisiklet modeli gibi modeller mevcut. Bunların yerine lavanta keseleri, renkli kolonyalar, söz merasimi için küçük cam şişelerin içinde kahve tanelerini de kullanabilirsiniz. Kalıcı bir hediye olarak da fotoğraf çerçevesini de tercih edebilirsiniz. İster isim yazdırabilir, isterseniz de fotoğrafınızı koydurabilirsiniz.

soz-nisan
soz-nisan
soz-nisan
soz-nisan
soz-nisan
soz-nisan

 

Etiketler:

Söz ve Nişan Hediyelikleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git