Sherri Hill 2017 İlkbahar Kısa Abiye Modelleri

Sherri Hill 2017 İlkbahar Kısa Abiye Modelleri
4 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.422 kez okundu.

Ünlü gece giyim markası olan Sherri Hill, 2017 İlkbahar Abiye Koleksiyonunu yayınladı. Birbirinden güzel harika modeller var. İlkbahar olmasına rağmen siyah modeller de çok fazla kullanılmış. Onun haricinde tüm pastel tonlarında abiye bulmak mümkün. Çok fazla abiye olduğu için ben bu yazımda kısa abiye modellerine yer vermek istedim. Malum birkaç ay sonra düğün sezonu başlayacak ve abiye telaşına girilecek. Bu yüzden kısa abiye arayanlar için kısa abiye modellerini sizler için inceledim. Sherri Hill bence abiye konusunda gerçekten çok iyi. Herkese göre bir şeyler bulunabiliyor. Kısa, uzun, kapalı, açık, taşlı, taşsız her çeşit abiyeyi burada bulabilirsiniz.

2017 abiye modellerinde pudra rengi yine çok ön planda. Ama bu yıl mavilerde çok fazla olacak. Öyle ki nişanlık modellerinde mavi rengi çok ön plana çıkmaya başladı. Bunun haricinde sarı, bej rengi, nar çiçeği rengi de abiye modellerinde kullanılıyor. Birkaç yıl önce önü kısa arkası uzun modeller vardı. Bu yıl Sherri Hill 2017 İlkbahar Koleksiyonu’nda yer vermiş. Yani önü kısa arkası uzun modeller geri dönüyor diyebilirim. Abiye modellerine baktığımızda çiçek işlemeli modeller, etnik desenler, çiçekli desenler ve Osmanlı motiflerinin de yer aldığını görmek mümkün. İki parçalı abiye modelleri de bu yıl göreceğimiz abiye modelleri arasında var.

sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modellerisherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri  sherri-hill-abiye-modelleri sherri-hill-abiye-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git