Sevgililer Günü Elbise Modelleri

Sevgililer Günü Elbise Modelleri
18 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.210 kez okundu.

Hayatınızın en romantik gününde yapacağınız kombin belki de hayatınızı değiştirecek bir teklifi de beraberinde getirebilir. Bu özel geceye hazırlanmak için doğru yerdesiniz. 2017 gece elbiseleri koleksiyonlarına baktığımızda sevgililer günü için oldukça cesur ve seksi elbise modelleri bulunuyor. Konu sevgililer günü olunca sıradan ve basit şeyler düşünmek olmaz. Daha iddialı daha kadınsı şeyler giyerek sevgilinizi, nişanlınızı ya da eşinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Özellikle evli olarak ilk defa sevgililer gününü kutlayacaksanız çıtayı yükseltip dekolte giyebilirsiniz. Tabii herkesin eşi böyle şeyleri sevmeyebilir. Ya da dışarı çıkacaksanız bu kadar iddialı giyinemeyebilirsiniz. Fakat evde bir kutlama yapacaksanız istediğiniz elbiseyi kullanabilirsiniz.

2017 elbise modellerine baktığımızda kadife elbiseler çok ön planda. Tek parça üzerinize oturan kadife bir elbise tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü her yer kıpkırmızı olacağı için elbisenizi mutlaka aşkın rengi olan kırmızıyı tercih edin. Siyah elbiseler de çok harika. Fakat sevgililer günü konsepti için çok basit kalıyor. Elbise modelleri olarak omuzları açık, kolları volanlı olan elbiseler 2017’de sıkça karşımıza çıkıyor. Kruvaze yaka ise bu sene oldukça moda. Aynı zamanda küçük dekolteler, omuz detayları ile elbiselere şıklık getiriyor. Son zamanların olmazsa olmazı da danteller. Kolda, elbisenin üst veya alt kısmında dantel detaylarına sıkça yer verilmiş.

elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri elbise-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git