Rachel Allan 2016 Sonbahar Abiye Koleksiyonu

Rachel Allan 2016 Sonbahar Abiye Koleksiyonu
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.280 kez okundu.

1985 yılında kurulmuş olan Rachel Allan markası gece kıyafetleri, davet elbiseleri ve özel günlerinizde kullanabileceğiniz elbise tasarımlarına ABD’nin en iyi markasıdır. Tasarlanan kıyafetlerin hepsi göz alıcı ve muazzam tasarımlardan oluşuyor. Eğer bir moda evine gidip diktirme şansınız varsa kesinlikle yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Elbiselerin çoğu bu senenin modası olan iki parçalı modellerden oluşuyor. Özellikle iki parçalı modeller arasında denizkızı kıyafetleri en çok ilgi görenler arasında yer alıyor. Birbirinden canlı renklerin kullanıldığı kumaşalar, bir o kadar da renkli taşlar ile tasarlanmış.

abiye modelleri

Kırmızı mat saten bir abiye modeli. Denizkızı, balık model şeklinde tasarlanmış ve etek kısmı gül şekline getirilmiş. Askılı ve yerinde bir dekolteye sahip V yaka mevcut. Arka kısmı bel boşluğunda biten yatay bir dekoltesi var.

abiye modelleri

Bu elbise de en zor kumaşlardan biri olan jarse kullanılmış. Elbise iki parçadan oluşuyor ve elbisenin üst kısmı halter yaka badi şeklinde tasarlanmış. Boyundan bağlamalı badinin üstüne gümüş rengi taşlar işlenmiş. Aynı taşlar eteğin bel bölümünde kalın kemer gibi işlenmiş. Yüksek bel eteğin arka kısmı kuyruklu olarak tasarlanmış.

abiye modelleri

İki parçadan oluşan saks mavisi bir elbise. Yüksek bel etek diz üstüne kadar tam oturuyor. Üst beden olarak düşük omuzlu bir badi tercih edilmiş. Badinin üzeri gümüş rengi taşlar ile süslenmiş. Ön kısımda küçük bir dekoltesi bulunan badinin arka kısmında sivri V şeklinde bir dekoltesi daha bulunuyor.

abiye modelleri

Korse kesim, mat siyah, denizkızı bir abiye modeli görenleri büyüleyecek cinsten. Elbisenin üst kısmı askısız ve dekolte bölümünde ışıltılı taşlar kullanılmış.

abiye modelleri

Lilanın en güzel tonu bu elbisede göstermiş kendini. Denizkızı abiye modelinde derin bir yırtmaç bulunuyor. Üst kısım ise V şeklinde bir dekoltesi ve düşük omuzlara sahip. Düşük omuz, kol detaylarında kalın bir şekilde taş işlemeleri bulunuyor. Arka kısımda ise etek 3 katmanlı bir şekilde geliyor.

abiye modelleri

Kalp yaka ve gizli dekolteye sahip fuşya bir abiye modeli. Yine balık modeli ve elbisenin orta kısmında bir yırtmaç bulunuyor. Yırtmaçtan itibaren etek kısmında büzgülü detaylar kullanılmış.

abiye modelleri

Kalp yaka, lacivert olan bu elbisenin sade bel bölgesinde taş detayları mevcut. Kalp yaka olan bu elbisede fazla olmasa da bir dekolte mevcut. Bel kısmının sadece yanlarında bulunan taş detayları arka kısımda V şeklinde birleşerek sona eriyor.

abiye modelleri

Jarse ve beyaz… En zor iki şey bir araya getirilmiş. İki parçadan oluşan bu elbisede üst kısımda korsajlı badi kullanılmış. Badi kalp yaka ve taş işlemeleri bulunuyor. Göğüs bölgesinin alt kısmından yere kadar uzanan beyaz şifon bir parça daha var.

abiye modelleri

En gösterişli abiye modellerinden bir tanesi de su yeşili iki parçadan oluşan bu denizkızı abiye modeli. Üst kısımda kalp yaka bir üst kullanılmış. Ardından tül yaka ile halter yaka haline getirilmiş. Transparan olan bu kısım da birçok farklı taş işlemeleri mevcut. Üstün alt kısmında da taş işlemeler var ve aynı taşlar eteğin bel bölgesinde de kullanılmış.

abiye modelleri

Mat saten ve tek parçadan oluşan bu abiye modelinde boyundan bağlamalı transparan yaka detayı kullanılmış. Transparan yaka detayının üzeri taşlar ile süslenmiş. Elbisenin bel bölgesinde birde peplum detayı bulunuyor.

abiye modelleri

Korseli ve denizkızı modeli bir abiye. Üst kısmı kayık yaka ve düşük omuzlu, ayrıca değerli taşlar kullanılmış. Abiye modelinin arka kısmı kuyruklu tasarlanmış. Arka kısımda da yine kristal taşlar ile süslenmiş.

abiye modelleri

Saks mavisi denizkızı abiye modelinin etek kısmında fırfır detayları bulunuyor. Mat saten kumaş kullanılan elbisenin yaka detayı bulunuyor. Kayık yaka ve düşük omuz kullanılmış. Üst kısma boncuk ve kristaller işlenmiş. Elbisenin arka kısmında ise damla şeklinde bir pencereli dekoltesi bulunuyor.

abiye modelleri

Bu abiye modeli kırmızı saten mat kumaş ve iki parçadan oluşuyor. Denizkızı modeli şeklinde tasarlanmış ve üst kısımda kristal taş ve boncuk işlemeleri kullanılmış. Arkada ise pencereli bir dekoltesi bulunuyor.

abiye modelleri

İki parça, mat saten sak mavisi kumaş kullanılmış. Yine balık model abiye ve üst kısım katmanlı olarak tasarlanmış. Dört katmandan oluşuyor ve bel kısmında birleşiyor. Üst kısmının bel bölgesinde kristal taşlar mevcut. Alt kısımda olan etek bölümünde ise derin bir yırtmaç bulunuyor. Yine üst kısımda olduğu gibi eteğin bel bölgesinde kristal taşlar var. Elbisenin arka kısmında bir dekoltesi yok fakat etek kısmının bollaşan yerinin başlangıç kısmında kristal taşlar kullanılmış. Buradan ikinci bir kuyruk geliyor.

abiye modelleri

A kesim, tafta, kırmızı bir abiye olan bu modelde derin yırtmaç kullanılmış. Kalp yaka ve göğüs bölgesinde pencereli bir dekoltesi bulunuyor. Dekolte bitiminde ise kristal taşlar kullanılmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git