Pronovias 2017 Abiye Koleksiyonu

Pronovias 2017 Abiye Koleksiyonu
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 4.441 kez okundu.

Abiye modasına yön veren ünlü marka Pronovias, 2017 abiye koleksiyonunu yayınladı. Bu yıl öne çıkacak olan parçalar da şıklık ve daha sofistike bir görünüm ön planda olacak. İki parçadan oluşan abiyeler ve belden itibaren başlayan ikinci bir kuyruk bu sene çok moda. Kırmızı turuncuya kaçan renkler, pudra rengi, bebe mavisi, bej, kemik rengi ve iki renkten oluşan abiyeleri Pronovias’ın Kokteyl ve Kutlama 2017 Koleksiyonu’nda bulabilirsiniz.

pronovias-abiye

Birmania
Balık etek, kalp yaka ve tülden oluşan zarafetle eş anlamlı bir elbise. Korsajlı olmasıyla tüm vücudu sarar. Kırmızının en muhteşem tonunu bu elbisede görebilirsiniz. Dantel detayları ve dizden aşağısı pileli tül şeklinde. Elbisenin arka kısmında derin V şeklinde bir dekoltesi var.

pronovias-abiye

Bahamas
Derin dekolteleri ile çarpıcı bir abiye modeli. Önde V şeklinde bir dekoltesi bulunuyor. Bej rengi, uzun tül koldan oluşan elbisenin önünde derin bir yırtmaç bulunuyor. Üzerinde değerli taşlar bulunan elbisenin arka kısmında ince bir dekoltesi var.

pronovias-abiye

Balear
Bol elbise sevenler için bu elbise tam da size göre. Boyundan askılı ve askı kısmında değerli taş detayları ile süslü olan bu elbise belden ince bir kemer şeklinde oturtturmalıdır. Pudra ve şeker pembesi tonlarından oluşan elbisenin arka kısmında askılarından oluşan V şeklinde bir dekoltesi bulunuyor.

pronovias-abiye

Caula
Pudra ve beyaz renginin muhteşem uyumu. İki parça görünümünde olan elbisenin üst kısmında taş işlemeleri ile bahar dalı oluşturulmuş. Elbisenin alt kısmı pudra rengi ve derin bir yırtmacı var. Elbisenin arka kısmında dairesel bir dekolte bulunuyor.

pronovias-abiye

Bambola
Koleksiyonun en iddialı parçalarından bir tanesi de bu pudra rengi, işlemeli abiye modeli. Kalp ve illüzyon kayık yaka, üzerinde pul ve boncuk işlemeleri var. Belde ince bir kemer bulunuyor. Arka kısımda ise derin V şeklinde bir dekoltesi var.

pronovias-abiye

Blasco
Bebe mavisi renginde abiye bir tulum olan bu modelde krep kumaş kullanılmış. Boyundan askılı ve bele tam oturuyor. Bol paçalı olan abiye modelinde yaka ve bel kısmında renkli taşlar kullanılmış.

pronovias-abiye

Barbara
Sade ve çok zarif bir model. Bebe mavisi ve elbisenin üst kısmında değerli taşlar kullanılmış. Kalp yaka olmasına rağmen illüzyon yaka kullanılarak kayık yaka oluşturulmuş. Belden tam oturtmalı olan modelin arka kısmında V şeklinde dekolte bulunuyor.

pronovias-abiye

Bianca
V yaka, dekolteli, saks mavisi muhteşem bir elbise modeli. Üst kısmı tam oturtmalı ve aşağı doğru bollaşan modelin arka kısmında V şeklinde bir dekolte var. Dekolte illüzyon yöntemi ile tül üzeri işlemeler yapılarak kapatılmış.

pronovias-abiye

Baviera
Baştan aşağı dantelden oluşan koyu mavi gece elbisesinin belden ikinci bir tül ile kuyruk yapılmış. Kayık illüzyon yaka altında kalp yaka bulunuyor. Arkada derin sırt dekoltesi dantel tül ile kapatılmış.

pronovias-abiye

Boal
Gece mavisi, işlemeli ve tülden oluşan bir abiye modeli. Belden oturtmalı olan modelde kalp yaka ve illüzyon yaka ile kayık yaka oluşturulmuş. Bel kısmında orta kalınlıktaki elbiseyle aynı renkten bir bel kemeri bulunuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git