Pelin Akil ile Anıl Altan Evlendi

Pelin Akil ile Anıl Altan Evlendi
3 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.623 kez okundu.

Ünlü oyuncu Pelin Akil sonunda muradına erdi. Uzun süredir Anıl Altan ile beraber olan Pelin Akil, geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlanmıştı. Dün Kadıköy Evlendirme Dairesinde Anıl Altan ile Pelin Akil nikah masasına oturdu. Nikah sonrası Suadiye‘de bir otelde düğün yapan çift çok mutlu görünüyordu.

pelin-akil

Bir önceki gece Validebağ Payam Cafe‘de kına gecesini gerçekleştiren Pelin Akil, kına gecesinde straplez, önü kısa arkası uzun bir kıyafet giydi. Elbisesi Florette butiğe ait olan Pelin Akil, kına gecesinde beyaz giymeyi tercih etti. Kına yakılırken ise fuşya ve mavi tonlarında bir kaftan giydi. Pelin Akil‘in giydiği gelinlikler de olay oldu diyebiliriz. Nikahta ayrı düğünde ayrı gelinlikler giyen Pelin Akil şık tercihler yapmış diyebiliriz. Gelin alma sırasında beyaz tulum giyen Pelin Akil‘in nikahta giydiği gelinliği ise derin dekoltelere sahip. Hem sırt hem de göğüs dekoltesi bulunan gelinlikte, dekolte kısımlarında inci işlemeler bulunuyor. Gelinliği tasarımının Özge Güven‘e ait. Tül ve bol kollara sahip olan gelinliğin kol kısımlarında da inciler bulunuyor.

pelin-akil

Düğün sonrası fotoğraf çekimi de Marmaris‘de yapıldı. Marmaris‘de fotoğraf çekimi için dantelli gelinlik tercih eden Pelin Akil, yine zarif ve şık bir seçim yapmış.

pelin-akil

pelin-akil
pelin-akil
pelin-akil
pelin-akil
pelin-akil
pelin-akil

pelin-akil

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git