Oleg Cassini 2016 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

Oleg Cassini 2016 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu
4 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.052 kez okundu.

Bir gelinin ihtiyacı olan her şeyi tek bir mağazada bulabilmesi çok lüks bir şeydir. Fakat Oleg Cassini ile aradığınız her şeyi tek bir seferde bulabilirsiniz. Amerikan markası olan Oleg Cassini’nin tüm koleksiyonlarına ulaşabilirsiniz. Gelinlik ve Abiye konusunda dünyanın bir numaralı markasının 2016 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu da büyük merak konusu oldu. En iyi tasarıma sahip olan gelinliği uygun fiyatlara Oleg Cassini’de bulabilirsiniz. Her bedene ve her isteğe uygun olarak tasarlanan 2016 Sonbahara Gelinlik Koleksiyonu’nda dantel ve tüller sıklıkla kullanılmış. A kesim, balo tipi ve balık model gelinlikler mevcut.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Bu model balo tipi olarak tasarlanmış. Dantel ve tül kumaş üzerine değerli taşlar işlenmiş. Üst tarafı korsajlı olması nedeni ile üst bedeniniz daha rahat ve beliniz daha ince görünecektir. Straplez olan fildişi rengi bu gelinlik hayallerinizi süsleyecek.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

İki parçadan oluşan bu gelinlik en çok tercih edilen modellerden biri olacak gibi görünüyor. Düğün sonrası After Party için ikinci bir beyaz elbise tercih eden gelinler için iki parçadan oluşan bu gelinlik tasarlanmış. Dar kesim gelinliğin üzerine ikinci bir üst etek dikilerek A kesim bir gelinlik oluşturulmuş. Bol dantel işlemeli ve sırt detayına sahip.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Balo tipi, dantel ve tül kumaştan oluşan bu gelinlik ile prensesler gibi olabilirsiniz. Dar kesim ve uzun transparan kollara sahip. Transparan tül üzerine dantel işlemeleri oldukça zarif görünüyor. Geniş V şeklinde gelen sırt dekoltesi dantel işlemeleri ile daha gizli hale getirilmiş.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

A kesim ve tülden oluşan bir gelinlik modeli. Straplez ve kalp yaka detayı olan gelinliğin üzerine beyaz tülden orta kalınlıkta askı yapılmış. Tül detayı sayesinde yaka detayı kayık yakaya çevrilmiş. Bel kısmında beyaz boncuklardan oluşan örgü şeklinde bir kemer bulunuyor. Yine aynı beyaz boncuklardan çiçekler yapılmış. Arka kısmı ise fazla derin olmayan geniş V şeklinde bir dekolteye sahip.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

A kesim ve yine tül detaylarından oluşan bir gelinlik. Straplez yaka üzerine dantel tülden ikinci bir yaka yapılmış. Üst kısmı 3 boyutlu çiçeklerden oluşan danteller kullanılmış. Bel kısmında boncuklarla işlenmiş bir kemer ayrıntısı bulunuyor. Arka kısımda 3 boyutlu çiçekli dantel detayı dekolte kısmına kadar devam ediyor. Yerinde bir dekolte kullanılmış ve bele kadar inen düğmeler ile gelinlik tamamlanmış.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Bu sene gelinliklerde ayrıca bir de pelerin modası ortaya çıktı. Bu modelde de pelerin kullanılmış. Dar kesim balık modelden oluşan gelinlikte dantel ve tül detayları mevcut. Pelerin adeta bir duvak havasında olup kenarları dantel işlemeli. Pelerinin dantel işlemeleri gelinlikte kullanılan dantellerle uyumu göze çarpıyor.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Balo tipi bir gelinlikle davam ediyoruz. Aradığınız her şeyi bu gelinlikte bulabilirsiniz. Straplez, a kesim ve kuyruklu olarak tasarlanmış bu gelinlik full boncuk işlemesinden oluşuyor. Gelinliğin üst kısmında bulunan çiçek detayları, etek kısmına doğru azalıyor. Her çiçek detayı birer boncuk ve parlak taşlar ile süslenmiş.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

3 boyutlu dantel ve tül kumaştan oluşan balo tipi bir gelinlik. Kayık yaka ve düşük omuz detayı var. Dantelleri üst kısımda bol kullanılmış gelinliğin önünden uzun bir dantel şeridi geçiyor. Etek kısımlarında da aynı danteller kullanılmış. Gelinliğin arka kısmı ip bağcıkla tamamlanmış.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Kuyruklu ve tül detaylı bir gelinlik modeli. Gelinliğin tül kısmı kendinden desenli ve damarlı bir görünme sahip. Yakasında transparan tül bulunuyor ve 3 boyutlu çiçekler ile süslenmiş. Arka kısım bel boşluğuna kadar transparan tül ile kaplanmış.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Boydan boya dantel ve dar kesim bir gelinlik modeli var karşınızda. Kol ve yaka kısmında transparan tül kullanılmış. Yaka ve kol kısımlarında gelinlikte kullanılan danteller kullanılarak bir bütünlük sağlanmış.

oleg-cassini-gelinlik-modelleri

Balo tipi, romantik ve muhteşem bir gelinlik. Üst kısımda yoğunlukla dantel kullanılmış. Dantel üzeri 3 boyutlu çiçekler işlenmiş. Düşük tül omuzu gevşek büzgü şeklinde dikilmiş ve üzerine 3 boyutlu çiçekler konulmuş. Gelinliğin modeline uygun olarak duvak modelinin kenarlarında 3 boyutlu gül yaprakları ile süslenmiş.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git