Nude Rengi Ayakkabı Modelleri

Nude Rengi Ayakkabı Modelleri
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 2.206 kez okundu.

Biz kadınlar için moda dünyası çok geniş. En basitinden bir tişörtün bile binlerce modeli var. Dolabımızdaki kıyafetleri birbirleriyle kombin yaparken çoğu zaman kararsız kalırız. Hangi elbisenin altına hangi ayakkabı gider? Hangi bluz ile hangi pantolon olur? Gibi pek çok sorularla uğraşırız. Fakat bir ayakkabı modeli var ki sizi tüm dertlerden kurtaracak türden…

Nude ayakkabılar birkaç yıl önce Kate Middleton renkli kıyafetlerinin altına giydiği açık vizon rengi ayakkabı ile büyük bir beğeni yakaladı. Nude Türkçe anlamıyla çıplak ve ten rengi anlamına gelmektedir. Şimdiye baktığımızda nude rengin birçok tonu var. Açık krem renginden bronz olanlar için daha koyu vizon rengi ayakkabı modelleri mevcut. Bende bu yazımda sizler için birbirinden güzel nude ayakkabı modellerini paylaşacağım. Nude ayakkabılar sadece topuklu modeller yok. Spor ayakkabı, babet, klasik gibi pek çok modelleri var. Nude rengi ayakkabıları o kadar çok gördük ve yakıştırdık ki artık zamansız bir ayakkabı oldu. Yani nude rengi ayakkabınız yoksa hemen bir nude rengi ayakkabı edinmeniz gerekiyor. Pekiyi nude rengi ayakkabının diğer avantajları neler? Diyorsanız işte buyurun cevapları…

  • Her şeyle giyebilirsiniz: İster kot pantolonunuzla kullanın isterseniz de kalem etek ile giyin. Ya da en olmayacak bir renk abiye aldıysanız hemen altına nude rengi bir ayakkabı alın. Her şey ile uyumlu olan bu ayakkabılara bayılacaksınız.
  • Zamansızdır: En önemlisi de hiçbir zaman modasının geçmeyeceğidir. Örneğin klasik siyah bir pantolon her zaman dolabınızda bulunması gerekiyorsa nude rengi ayakkabı da aynı derecede önemli.
  • Boyunuzu uzatabilirsiniz: Bunu kesinlikle topuk boyu olarak algılamayın. Ten rengi bir ayakkabı giydiğinizde bacak boyunuz kesilmeyeceği için daha uzun durabilirsiniz.
  • Her zaman giyebilirsiniz: Nude rengi bir ayakkabı kullanmak için illa önemli bir şey olmasına gerek yok. Günlük kullanabilirsiniz, hafta sonu gezmesine giderken ya da gece bir davete giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Her ten rengiyle uyumludur: Ten rengi ayakkabı alırken rengine çok dikkat etmeniz gerekir. Kendi ten renginize uyumlu olanlardan almaya özen gösterin. Kimi ten rengi ayakkabıların renk tonu daha açık krem kimi ise daha turuncumsu ya da gülkurusu rengi olabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git