Nişan Fotoğraf Çekimi

Nişan Fotoğraf Çekimi
17 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.680 kez okundu.

Söz merasiminden sonra en heyecanlı geçecek olan Nişan töreninizde unutulmayan bir gün olması için dikkat edilmesi gereken noktala bu yazımdan ulaşabilirsiniz. Nişan töreni bir nevi düğün provası olduğu için düğünde yapabilecekleriniz ya da yapamayacaklarınızı nişan töreninizde istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin iki saç modeli arasında kaldıysanız birini nişan töreninizde kullanabilirsiniz. Nişan töreni gerçekleştirmek, organizasyon, kıyafet tamam ama ya fotoğraflarınız? Gün boyu her anınızı profesyonel bir şekilde fotoğraflayacak bir fotoğrafçınız olması o günü ölümsüzleştirmek için çok önemlidir.

nisan-fotografi

Nişan fotoğraflarınızı çektirirken mutlaka bir profesyonel biriyle anlaşmayı ihmal etmeyin. Fotoğrafçınızın daha önceden yaptığı işlere mutlaka göz atın. Yaptığı işlerde klasik mi yoksa değişik, ilgi çekici, romantik pozlarında olup olmadığına dikkat edin. Fotoğrafçınızla daha önceden gidip tanışın. Sadece fiyat, mekan gibi şeyler konuşmayın. Neler istediğinizi anlatın. Nasıl pozlar verebileceğinizi, hangi pozları istediğinizi söyleyin. Fotoğrafçınızın sizi rahatlatmasına ve size alternatifler sunmasına bakın. Eğer iyi anlaşıyorsanız ve sizi iyi bir şekilde rahatlatıp istedikleriniz doğrultusunda sizi yönlendiriyorsa iyi bir fotoğrafçı bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

nisan-fotografi

Fotoğrafçıyla anlaştığınızda mekan ve pozlar hakkında konuşun. Kaç poz çekebileceğiniz, gün boyu yanınızda olup olamayacağını daha önceden kararlaştırın. Nişan fotoğrafı denilince sadece nişan öncesi bir mekanda baş başa fotoğraf çekimini anlıyoruz. Aslında sadece baş başa olan fotoğraflar sadece sizi ve sizin heyecanınızı yansıtır. Ailenizin de bu fotoğraflarda olmasını, onlarında heyecanını her anını fotoğraflarda görmeniz unutulmaz bir nişan töreni için iyi bir alternatif olacaktır.

nisan-fotografi nisan-fotografi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git