Nişan Ayakkabısı Modelleri

Nişan Ayakkabısı Modelleri
29 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 1.110 kez okundu.

Nişan kıyafetinize karar verdiniz fakat hala ayakkabı modelinize karar veremediyseniz bu yazıyı sizler için hazırladım. Düğün, nişan gibi özel günlerde bilindiği gibi her zaman parlak ayakkabılar tercih edilir. Genelde gümüş ve gold simli ayakkabılar tercih edilişe de pişti olma ihtimali yüksek. Sonuçta birçok kişi özel kıyafetinin altına bu tarz ayakkabı giyiyor. Bir gelin olarak sizin daha farklı tarzda giymeniz gerekir. Ama her elbiseye uyan ve şık duran birkaç ayakkabı modeli var bende bunları yayınlayacağım.

Koyu renkli bir nişan kıyafeti tercih ettiyseniz altına koyu gri simli ayakkabı modeli tercih edebilirsiniz. Gümüş ve gold renginden sıkıldıysanız elbisenizin rengine uygun simli ya da taşlı topuklu ayakkabı modeli giyebilirsiniz. Gold ayakkabı modeli alırken çok fazla abartılı olmayan daha soft renkleri tercih ederseniz daha şık duracaktır. Bu senenin yeni modası olan rose gold ve metalik renkleri nişanınızda nişan ayakkabısı modeli olarak kullanabilirsiniz.

nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı nişan-ayakkabısı

Etiketler:

Nişan Ayakkabısı Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git