Nikah Saçı Modelleri

Nikah Saçı Modelleri
27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.856 kez okundu.

Nikah ve düğünü ayrı ayrı yapacak olanlar için nikah saç modelleri yazısını hazırladım. Birçok genç kızın hayalidir düğün ve nikahın aynı gün olması. Fakat bazı nedenlerden dolayı nikah tarihi farklı olabiliyor. Bu yüzden önce nikah sonra düğün yapacaklar bence çok şanlısı. Çünkü iki kez gelin olup süsleneceksiniz. İstediğiniz saç modelini yaptırabilme şansınız çok fazla. Nikah saçınıza karar vermeden önce “Nikah Elbisesi Modelleri” yazımıza bakarak nikah elbisenizi de seçebilirsiniz.

Nikahta artık yeni bir trend ortaya çıktı. Bu yeni trend de Retro saç modelleri çok fazla kullanılıyor. Aslında Retro dediğimiz minik şapkaları nikahınızda kullanabilirsiniz. Ya da saç aksesuarları kullanarak saçlarınıza hava katabilirsiniz. Saç aksesuarı olarak büyük tokalar ve tüylü aksesuarlar kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Ben aşağıda birkaç nikah saç modelleri yayınladım, bunlardan fikir sahibi olabilirsiniz.

nikah-saçı nikah-saçı nikah-saçı nikah-saçı nikah-saçı a70968e6dd31096121db64123cc283df nikah-saçı nikah-saçı nikah-saçı nikah-saçı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git