Nikah Kombinleri

Nikah Kombinleri
6 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.398 kez okundu.

Yaz / Kış demeden düğünler, nikahlar devam ediyor. Özellikle düğün ve nikahı ayrı yapacak olan çiftler için yeni gelinleri bir telaş alır; “Nikahta ne giyilir?” Bembeyaz kısa elbise bulmak zordur. Bir de özel olacak nikaha uygun olacak derken akıllar karışır. Bende bu akıl karışıklığını gidermek adına birbirinden güzel nikah elbisesi modellerini buldum.

Nikahta giyeceğiniz elbise biraz gelinliği andıracak fakat çok da abartılı bir şey olmaması gerekir. Tamam gelin sizsiniz ama çok abartılı ve özellikle fazla taşlı modellerden uzak durmanız gerekiyor. Sade bir nikah töreni için abartılı taşlı modeller güzelliğiniz gölgeleyecek ve zarif duruşunuzu yok edecektir. Bunun yerine dantelli beyaz elbise modellerine yönelmenizi öneririm. Kabarık mini bir elbise ya da kalem etekten oluşan bir elbise modeli tercih edebilirsiniz. Küçük incili yaka detayları ve tül dantelden oluşan bir nikah elbisesi kullanabilirsiniz.

nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi nikah-elbisesi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git