Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak Dolabı Modelleri
23 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 1.226 kez okundu.

Kadınların en çok vakit geçirdiği, bir evde en çok dikkat ettikleri alan mutfaktır. Mutfakta uzun zaman geçiriyorsanız mutfağın kullanım alanı büyük önem taşır. Mutfağınızın küçük olması sizi etkilememelidir. Küçük ve dar alanlarda bile mükemmel dolaplarla çok iyi bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Oturduğunuz ev size ait ise istediğinizi yapabilirsiniz. Fakat kirada oturuyorsanız ve küçük bir mutfağa sahipseniz birkaç sihirli dokunuş ile mutfağınızı bambaşka bir hale çevirebilirsiniz.

Bir mutfakta en çok dikkat çeken tabii ki de dolaplardır. Ne kadar çok dolap olursa o kadar iyi 🙂 Tabii bu dolapların da kullanışlı olması çok önemlidir. Dolapların tek tip olmasındansa küçük, büyük, dar, geniş olarak çeşitli olması sizin için avantaj olacaktır. Dolapların kullanım alanı kadar dış görüntüsü de biz kadınlar için önemlidir. Beyaz, ferah bir mutfak her kadının hayalidir 🙂 Günümüz modasına baktığımızda da beyaz mutfak dolapları ön plana çıkıyor. Beyaz renkle kombin olarak her rengi kullanabilirsiniz. Sıklıkla kullanılan renkler; siyah, gri, kırmızı ve kahverengi tonlarıdır. Ağırlıklı olarak açık renkli mutfaklar tercih edilir. Bu yüzden dolapların birçoğu açık renklerden oluşur. Beyaz ya da krem rengi mutfak dolaplarını başka bir renkle kombinleyebilirsiniz. Renkler kadar dolap modelleri de önemlidir. Birçok mutfak dolabı modeli bulunur. En çok kullanılan ve 2018 mutfak modası olarak karşımıza çıkan modelleri sizlerin için aşağıda sıraladık. Zevkinize uygun mutfak modelini sizde yaptırabilirsiniz 🙂

Vintage Mutfak: Geçmişin moda izleri giyimimize yansırken mutfaklarımızda da bir esinti oluşturuyor. Rustik ankastreler, vintage masa ve dolaplar ile mutfağınızda eski dönem havaları yaşatabilirsiniz. Ayrıca antika aksesuarlar ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

Country Mutfak: Beyaz rengin en çok yakıştığı mutfak dolap modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Biraz romantik bir havası olan bu mutfakların en belirgin özelliği beyaz rengin baskın olması ve camlı dolapların kullanılmasıdır.

Modern Mutfak: Daha düz ve sade çizgilerden oluşan mutfak dolaplarının kullanıldığı mutfaklardır. Beyaz renk hakimiyetini bu tarz mutfaklarda biraz yitiriyor. Gri rengin en çok tercih edildiği mutfak dolap modelleri modern mutfaklardır.

Doğal Mutfak: Doğal ahşap ve kahverengi sıklıkla kullanılır. Biraz eski bir tarzı olsa da 2018 yılında eskiye dönüşü sıklıkla göreceğiz. Oymalı model yerine daha düz ve net kesim hatlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git