Makyaj Organizeri Modelleri

Makyaj Organizeri Modelleri
10 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 2.051 kez okundu.

Çok fazla makyaj malzemeleriniz varsa hepsini bir yere koymak, belli bir düzene sokmak zor olabilir. Bunun için artık makyaj organizerleri var. Bunları her yerde bulabilirsiniz. Eveshop, ikea, koçtaş, tekzen, A101 gibi yerlerde bunların satışı mevcut. Dilerseniz kendi makyaj organizerinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için kutulardan, kavanozlardan yardım alabilirsiniz.
Daha önceden almış olduğunuz elde kalan kavanozları sprey boyayla boyayıp, silikon tabancayla üzerine pul, boncuk yapıştırabilirsiniz. İçine pamuklarınızı, makyaj fırçalarınızı ya da rimellerinizi koyabilirsiniz. Evde kalan dosya klasörlerini de makyaj organizeri olarak da kullanabilirsiniz. Mukavvayı keserek ve üzerine renkli kağıtlar yapıştırarak kendi makyaj organizerinizi oluşturabilirsiniz. Ahşap kutuları renkli ve şekilli boyayarak makyaj organizeri yapabilirsiniz. Ama hazır şeffaf olan makyaj organizerleri satılıyor ve çok uygun fiyatlı oluyorlar. Dilediğiniz gibi kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri makyaj-organizeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git