Makyaj Öncesi ve Sonrası Değişimler

Makyaj Öncesi ve Sonrası Değişimler
17 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.310 kez okundu.

Son zamanlarda yapılan makyajlar erkeklere “pes” dedirtti. Yapılan makyaj ile gerçek arasında o kadar büyük fark var ki inanmakta zorluk çekiyoruz. Makyaj konusu kadınların en çok ilgi duyduğu alanlardan biridir. Kimileri sadece bir ruj ve rimel ile işini bitirirken kimileri de saatlerce makyaj yapma ihtiyacı duyar. Bende bu makyaj konusunu gelinleri baz alarak inceledim.

Her kadın düğününde ya da nişanında en güzeli kendisi olmasını ister haklı olarak. Bu yüzden yapılacak olan makyaj gelin için büyük anlam taşır. Şimdiler de düğün öncesi saç ve makyaj provası yapılmaya başlansa da birçok kişi de aynı imkan olmayabiliyor. Bu tamamen nasıl bir kuaför ile anlaştığınıza bağlı bir durumdur. Her ne kadar ben bu makyajı istiyorum deseniz de kişi kendi bildiği gibi yapacaktır. Kuaförünüzü iyi seçmeniz, daha önce yaptığı işlere mutlaka bakmanızı tavsiye ediyorum. Makyaj yaptırırken de öncesi sonrası fotoğrafınızı çektirmeyi sakın unutmayın. Vee şimdi gelelim gelinlerin muhteşem değişimlerine. Aşağıda öncesi ve sonrası olarak birçok model bulabilirsiniz. Kendinize yakışacak olan bir model seçip yaptırabilirsiniz.

makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj makyaj

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git