Kısa Gelin Saçı Modelleri

Kısa Gelin Saçı Modelleri
12 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.618 kez okundu.

Gelin başı yaparken uzun saçlı olmak elbette büyük avantaj. Ama herkes uzun saçlı olmayabilir. Kısa saç kullanan birçok bayan var. Kısa saçı topuz yapmak ya da istenilen bukleli saçları yapmak biraz uğraştırabilir. Her ne kadar kaynak, çıt çıt gibi saçlar kullanılsa da tüm doğallık bozuluyor. Sonuçta herkes sizin kısa saçlı olduğunuzu biliyor. Ayrıca usta birinde o saçları taktırmazsanız saçlarınızın kaynak olduğu çok belli oluyor. Bu durumu yaşamamak ve kendi saçınızı kullanarak nasıl saç modellerini kullanabilirsiniz bundan bahsedeceğim.

Ensede küçük bir topuz yaptırabilirsiniz. Saçlarınız çok ince ise maşa ve krepe yaptırarak daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza maşa yaptırıp hepsini yukarıda büyük topuz varmış gibi toplattırabilirsiniz. Kısa saçlarınız için büyük kocaman taçlar yerine çiçekli saç bantları, taşlı tokaları kullanmak sizin için daha iyi olacaktır. Büyük taçlarda kısa saçlarınız daha sönük kalabilir. Kısa gelin saç modellerinde saçlarınızın kesimi de önemlidir. Kat kat kesime sahipseniz saçlarınız daha da kısalacağı için topuz yapmak biraz zor olabilir. Bunun için saçlarınıza maşa ya da vak dalga yaptırabilirsiniz.

kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci kisa-gelin-saci

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git