Kırmızı Nişanlık Modelleri

Kırmızı Nişanlık Modelleri
4 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 2.514 kez okundu.

2016 yılı nişanlık modellerinde en çok tercih edilen renklerden biri de kırmızı oldu. Kırmızı renk olarak her zaman aşk ve tutkunun rengi olarak görülür. Nişan töreni gibi özel bir günde kırmızı nişanlık modeli tercih etmek istiyorsanız bu yazımda yayınlayacağım kırmızı nişanlık modellerini inceleyebilirsiniz. Yaz kış her zaman kırmızı rengini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kırmızı nişanlık tercih ederken nişan yapacağınız mekanı da göz önünde bulundurmalısınız. Kafe de küçük bir nişan töreni yapacaksanız daha sade düz modeller tercih etmelisiniz. Eğer teras kat havuzlu bir yerde yapacaksanız balık model, alt kısmı kabarık bir nişanlık modeli kullanabilirsiniz. Nişanı yapacağınız mekan kapalı bir salon ise rahat bir şekilde kabarık nişanlık modeli giyebilirsiniz. Nişan yapacağınız aya göre yanınızda her zaman bir şal ya da kürk bulunsun.

Kırmızı nişanlık modeli tercih ettiyseniz iç çamaşırınızın rengi de siyah ya da ten rengi olmadır. Nişanlığınızın modeline göre sutyen ve iç çamaşırı tercih etmelisiniz. Koyu bir renk giydiyseniz siyah, eğer dekolteniz varsa ten rengi bir iç çamaşırı kullanmayı ihmal etmeyin. Saç ve makyaj modeli ise yine nişanı yapacağınız mekana ve nişanlığınızı modeline göre değişecektir. Çok sade bir nişanlık modelinin üzerine abartılı bir saç ve makyaj gitmeyecektir. Saç ve makyajı biraz sade tutup küpe ya da kolye ile aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz. Nişan saç modelleri için buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Nişan saçınıza karar verdikten sonra nişan makyajı modellerine buraya tıklayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik kirmizi-nisanlik

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git