Kına Gecesi İçin Makyaj

Kına Gecesi İçin Makyaj
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 2.145 kez okundu.

En mutlu gününüze çok az bir zaman kala yapacağınız kına gecesinde nasıl bir makyaj yapacağınıza karar veremediniz mi? O halde bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Kına makyajında birazcık abartılı makyajı tercih edebilirsiniz. Gelin olacak olan sizsiniz ve kaftan ya da bindallı giyeceğiniz için makyajınızın biraz daha belli olmasında hiçbir sakınca yok. Yapacağınız makyajı giyeceğiniz kaftanın rengine göre de yapabilirsiniz. Ya da en doğru tercih göz renginize göre makyajınızı tercih etmeniz olacaktır.

Kına gecesinde çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz birkaç makyaj modelleri var. Bunların başında kahve ve altın tonlarından oluşan bir göz makyajı ve kırmızı ruj ile yapacağınız makyaj kına gecesi makyajı için çok uygun olacaktır. Pembe tonlarında giyeceğiniz bir kaftan ile pembe tonlarından oluşan bir makyaj kullanabilirsiniz. Bu sene ışıltılı ve simli göz farları çok moda. Fakat kullanırken dikkat etmelisiniz. Çünkü abartınca ve iyi bir makyözün elinde olmayınca ister istemez facialara yol açabiliyor.

kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı kına-makyajı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git