Jimmy Choo 2017 Gelin Koleksiyonu

Jimmy Choo 2017 Gelin Koleksiyonu
7 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

2017 gelinleri için geri sayım başladı. Şubat ayına girmemizle birlikte düğün sezonunun açılmasına çok az bir süre kaldı. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerinde heyecanı ve hala eksik olan şeyleri tamamlama çabaları devam ediyor. Son birkaç eksiğiniz kaldıysa ya da hala gelin ayakkabısı bulamadıysanız Jimmy Choo’nun gelin koleksiyonunu beraber incelemeye ne dersiniz?

Jimmy Choo, bu yıl gelin ayakkabısı modellerinde daha zarif, romantik ve şık modellere yer vermiş. Çok fazla taşlı, süslü modeller yok. Ama oldukça iddialı, şık ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Gelinliğinize uygun gelin ayakkabısı hala bulamadıysanız, zarif bir tercihiniz varsa bu ayakkabıları kaçırmayın derim. Gelin ayakkabısı modellerine baktığımız zaman ince bantlı ve ince topuklu modelleri görüyoruz. Renk olarak fildişi rengi, pudra rengi, beyaz, gümüş rengi ve altın sarısı gibi modelleri görüyoruz. Çapraz bantlı ayakkabılar, yüksek ve alçak topuklar, sivri burunlar, fırfırlı ayakkabılar koleksiyonun en dikkat çekici modelleri arasında yer alıyor.

gelin-ayakkabisi gelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisigelin-ayakkabisi  gelin-ayakkabisi

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git