İlk Gece Ne Giyilir?

İlk Gece Ne Giyilir?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 5.775 kez okundu.

Evliliğin ilk gecesi her ikinizde de büyük bir heyecan olacaktır. Soğuk terlemeler, ellerin titremesi derken heyecanla çoğu şeyi unutabilirsiniz. Unutmayın ki bu ilk geceniz ve hayatınız boyunca bu geceyi hatırlayacaksınız. İlk gecenizde çok özel olmak, eşinize unutulmaz bir gece yaşatmak istiyorsanız sizlere birkaç önerim var 🙂

İlk gece konusunda ne giyilir ne giyilmez önce bundan başlayalım. Şimdi nişan bohçası hazırlanırken size birçok gecelik ve iç çamaşırları alınacak. Kimi genç kızlar bu bohça alışverişinde çok sıkıntı çekiyorlar. Kayınvalide yanında seçim yapmak zor olabiliyor. Hele bir de kayınpeder ile alışverişe gitmek var ki o daha da kötü. Sizin de başınıza böyle bir şey geldiyse ve gecelik konusunda hiç istediğiniz gibi bir gecelik alamadıysanız hiç üzülmeyin bunun da çaresi var. Anneniz ile aranız iyi ise arkadaş gibiyseniz anneniz ile ilk gece giyebileceğiniz bir gecelik alabilirsiniz. Yok ben annemden de çekiniyorum derseniz bir arkadaşınız ya da kardeşiniz ile seçim yapabilirsiniz. En kötü gidin internetten sipariş verin 🙂 Tabii internetten alırken güvenilir bir yerden olmasına özen gösterin örneğin Penti, Suwen, Pierre Cardin, Dagi gibi yerlerden olması daha güvenilir olacaktır.

İç giyim olarak sadece sutyen ve külot çok basit ve sade olacaktır. Bunun yerine babydoll, gecelik ve jartiyer tercih edebilirsiniz. Renk tercihi olarak siyah ya da kırmızı olabilir. Ama bu benim ilk gecem masumluğun renginden devam edeyim derseniz beyaz, ekru gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Dantelli, tüllü modeller sizi daha seksi gösterecektir. Zaten beyaz bile giyseniz o incecik çamaşırlar ile eşinizi etkileyebileceğinizi düşünüyorum. Çünkü öyle modeller var ki hepsi çok tatlı ve de çok cici duruyorlar. Ben altta birkaç iç çamaşırı modeli yayınladım. Bunlara bakarak fikir alabilirsiniz.

gecelik gecelik gecelik gecelik gecelik gecelik gecelik gecelik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git