Gümüş Rengi Ayakkabı Modelleri

Gümüş Rengi Ayakkabı Modelleri
22 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.637 kez okundu.

Düğünlerin ve nişanların vazgeçilmez ayakkabı modeli gümüş rengi ayakkabılardır. Hiçbir zaman modası geçmez ve hemen hemen her şeyin altına lame ayakkabılar olur. Moda değişimine göre ayakkabı modellerinde de değişimler meydana gelebiliyor. Gümüş rengi ayakkabılarda bu yıl parlak ayakkabı modelleri çok moda olacak. İnce bantlı, önü açık ayakkabılar düğünlerin ve organizasyonların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle antrasit rengi yani koyu gri olan parlak topuklu ayakkabılar özel davetlerde sıklıkla göreceğiz.

Nişan, kına ya da söz gecenizde giyeceğiniz kıyafetin altına gümüş rengi ayakkabı düşünüyorsanız 2017 ayakkabı modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Bu yıl ki ayakkabılar artık daha zarif ve daha ince olduğunu söyleyebilirim. İnce topuklar, ince bantlı topuklu ayakkabılar sizi daha zarif gösterecektir. Gümüş rengini her türlü renk ile kombin yapabilirsiniz. Siyah, mor, kırmızı, beyaz gibi renkler ile çok güzel duracaktır. Gümüş rengi ayakkabı kullanırken kıyafetinizde altın rengi detaylar olmamasına dikkat edin.

ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri ayakkabi-modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git