Gösterişli Gelinlik Modeliyle: Dana Wolley

Gösterişli Gelinlik Modeliyle: Dana Wolley
5 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.612 kez okundu.

Lübnan güzeli ve Wayed Vintage kurucusu olan Dana Wolley sevgili nişanlısı Samer Zayat ile birkaç gün önce dünyaevine girdi. Gelinlik ve düğün hazırlıkları yaklaşık olarak 1 yılı alsa da sonunda masal gibi bir düğün gerçekleşti. Süslemeler, hazırlıklar ve gelinlik fazlasıyla gösterişliydi. Özellikle Arap ülkelerinde yapılan gösterişli düğünlere bir de Dana Wolley’in düğünü eklenmiş oldu. Düğün ayrıntılarından ve gelinliğinden birçok detaydan taze gelinler ilham alacak gibi gözüküyor.

gelinlik gelinlik

7 gelinlik

 

Aslında hepimiz onu yukarıda gördüğünüz nişan fotoğrafı sayesinde tanımıştık. Hemen hemen her blog da her sayfada onun bu fotoğrafını görmüşsünüzdür. Bu nişan elbisesi Esposa tarafından yapılmış toz pembe bir elbisedir. Daha yakından incelemek isterseniz bir fotoğrafı daha var.

1 3

2 4

düğün düğün

Samer ile bir buçuk yıllık ilişkisinin ardından düğünden birkaç gün önce yapılan resmi evlilik töreninde bu beyaz uzun elbiseyi giydi. Dana Wolley, Rami Al Ali tarafından tasarlanan iki ayrı elbise giydi. İlk elbisesini evlilik töreninde giren Dana Wolley diğer elbiseyi partide giydi. İlk elbise beyaz kaftan ve el işlemesi olan özel tasarım. Onların evlilik törenleri dini olduğu için kapalı ve sade bir elbise tercih eden Dana Wolley, evlilik törenin ardından gösterişli bir elbise giymeyi ihmal etmedi. Evlilik törenin ardından düzenlenen akşam yemeğinde bebek mavisi elbise tercih etti. Bu elbisede de yine Rami Al Ali’nin imzası var. Akşam yemeğinde arkadaşları, ailesi ve en sevdikleri ile bir araya gelen Dana Wolley çok  mutlu görünüyordu.

10 17

11 17

Parlak makyajı ve sade saç stili ile çok ihtişamlı görünen Dana Wolley’in en dikkat çekici olmasını sağlayan gelinliği ve duvağıydı. Düğünde saç tasarımı Wassim Morkos’a ait. Makyajı ise Lübnanlı ünlü makyaj sanatçısı Bassam Fattouh tarafından yapılmış. Gelinliğinde saf altın kullanıldığı bilinse de ne kadar altın kullanıldığı tam olarak bilinmiyor. Işıl ışıl tam bir prenses gibi olan Dana Wolley’e buradan mutluluklar diliyoruz.

12 13

18 19

16 22
14 15

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git