Gelinliğin Altına Ne Giyilir?

Gelinliğin Altına Ne Giyilir?
29 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.094 kez okundu.

Çok sık kafalara takılan bir sorudur; Gelinliğin altına ne giyilir? Aslında gelinliğinizi aldığınız yerden bunun hakkında çok rahat bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok gelinlik modelinin içinde korse olduğu için korseli iç giyim çamaşırlarını kullanmamalısınız. Bunun yerine bedeninize uygun bir sutyen ve külot giyebilirsiniz.

Eğer gelinliğiniz straplez ise straplez yani askısız sutyenler tercih etmelisiniz. Gelinliğinizin dekoltesine göre sutyeninizi seçmelisiniz. Arka tarafta derin sırt dekolteniz varsa arkası olmayan göğüslerinize yapışan sutyen tercih edin. Göğüs dekolteniz varsa iki parça olan tek sutyen giymelisiniz. Gelinliğinizde korse yoksa korseli iç çamaşırı tercih ederek daha ince bir görüntü oluşturabilirsiniz. Gelinliğiniz kabarık ya da kalçalarınızı çok belli eden bir model değilse istediğiniz, rahat edebileceğiniz bir külot giyebilirsiniz. Fakat deniz kızı, balık model gelinlik tercih ettiyseniz dikişsiz külot kullanmalısınız.

gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim gelinlik-iç-giyim

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git