Gelin Parfümü Önerileri

Gelin Parfümü Önerileri
24 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.501 kez okundu.

Hayatınızın en önemli gününde gün boyu misler gibi kokmanız için sizlere tavsiye edeceğim parfüm önerisi ile sizlerleyim. Düğün günü sürekli bir koşturmaca ve telaş içinde olacağınız için terleme sorununuz olabilir. Yanınıza mutlaka bir deodorant ya da roll-on bulundurmanızı öneriyorum. Parfüm seçiminiz günün anlamına göre biraz naif, hoş ve zarif kokuları tercih etmelisiniz. Fakat bu tarz kokular biraz daha uçucu olduğu için kalıcı olmayabilir. Bu yüzden daha kalıcı çabuk uçmayan parfümleri seçmelisiniz. Bende bu yazımda kalıcı parfümlere yer vereceğim.

parfüm

Bvlgari Omnia Crystalline
Çiçek ve odunsu kokularla kalıcılığı yüksek olan parfüm, Lotus çiçeği ile harika bir kokuya sahip. Parfümü sıktığınızda ilk başta hafif olsa da teninizle birleşince daha kalıcı ve daha baskın bir kokuya dönüşüyor. Misk ve beyaz sandal ağacı kokusu ile eşinizin başını döndürebilirsiniz.

parfüm

Davidoff Cool Water
Yaz geliniyseniz ve ferahlatıcı bir parfüm arıyorsanız Davidoff’un bir klasik olan Cool Water parfümünü önerebilirim. Ferahlatıcı, taze bir kokuya sahip. Parfümün tepe notalarını köpüren suya dair floral içerikler, taze meyvalar, limon, ayva, frenk üzümü, ananas, çiçek şekeri, kavun, lotus çiçeği ve nilüfer oluşturmaktadır. Zarif, hassas ve çiçeksi bir koku ile gün boyu kalıcılığa ulaşabilirsiniz.

parfüm

Armani Emporio She
Armani
’nin bilindik ve klasik parfümlerden bir tanesidir. Hem hafif hem de kalıcı olmasıyla birçok bayanın gözde parfümü olmuştur. Gündüz ve geceye uyumlu olan bir parfüm arıyorsanız mutlaka edinmelisiniz. Düğün günü ve düğün gecesi olarak hoş ve çekici bir parfüm tercihi olacaktır. Üst notalarda mandalina, portakal, ananas ve armut kokusu baş döndürücü olabilir. Dip notalarında vanilya ve misk otu kokusu ile etkileyici bir bitişi var.

parfüm

Giorgio Armani Acqua Di Gioia Femme
Yazın tercih edebileceğiniz harika bir nane ve ferahlatıcı bir kokusu var. İlkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Doğada çok ender bulunan labdanum bitkisiyle eşsiz ver harika bir kokuya sahip olabilirsiniz. Dip notalarında sedir ağacı ve kahverengi şeker kokusuna bayılacaksınız.

parfüm

Just Cavalli  Roberto Cavalli
Çiçeksi ve bahar kokusu ile düğün gününde enerjik bir kokuya bürünebilirsiniz. Üst notalarında bulunan portakal çiçeği özü parfüme harika bir enerji veriyor. Son notalarda kremsi Hindistan gülü kokusu size eşsiz bir hava katacaktır. Aynı zamanda düğün günü karşılayacağınız misafirlere de eşsiz bir parfüm kokusu bırakabilirsiniz.

parfüm

Chanel Chance
Çiçek ve baharat kokularının en güzel harmanlanmış muhteşem bir parfüm. Üst notalarında; pembe biber, paçuli, sümbül, anana ve iril bulunuyor. Kalıcılığı çok yüksek ve havada bile kendini belli eden bir koku. Yani biri yanınıza gelmeden de bu kokuyu sizden alabilir. Açık tenlilerin ise mutlaka denemesi gereken bir parfüm olduğunu söyleyebilirim. Parfüm zamansız olduğu için yaz/kış kullanabilirsiniz.

parfüm

Lancome Tresor In Love
Aydınlık ve çarpıcı bir kokuya sahip olan Lancome Tresor In Love, çiçeksi ve odunsu kokuları içinde barındırır. Gül, yasemin kokularının üzerine armut ve nektarin meyvelerinin birleşimiyle oluşturulmuş. Sedir odunu ve beyaz misk ile son dokunuşu yapan parfüm çok ama çok hafiftir.

parfüm

Shalimar By Guerlain
Çekici, dişiliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanların parfümüdür. Şu ana kadar hep hafif daha çiçeksi ve baharı andıran kokuları paylaştım. Ama düğün gününde daha çekici ve etkileyici olmak isteyenler için bu parfümü önerebilirim. İçerisinde vanilya-tonka baklası, susem kökü, opoponaks bulundurduğu için pudralı ve sıcak bir kokudur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git