Gelin Manikürü

Gelin Manikürü
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.096 kez okundu.

Bir kadının hayatındaki en mutlu gününde mükemmel görünmesi en çok istediği şeydir. Düğün gününüzde elleriniz bakımlı, tırnaklarınız manikürlü olmalıdır. Fotoğraf çekimlerinizde, özellikle yakın çekimlerde elleriniz ve tırnaklarınız çok belli olacaktır. Bir eli güzel gösteren en önemli şeyde tırnakların bakımlı ve güzel olmasıdır. Bir gelin her zaman masum ve zarif olmalıdır. Bunun için renkli, dikkat çekici, çarpıcı renkler sizin zarif duruşunuza gölge düşürecektir. Daha açık tonlar beyaz, bej, rakı beyazı, nude tonları tercih etmenizi öneririz.

wedding-nail-art-design317

Gelin manikürü yaptırırken gelinliğinizi göz önüne alın. Gelinliğiniz abartılı mı yoksa sade mi? Abartılı bir gelinlik tercih ettiyseniz daha sade manikür yaptırmalısınız. Sade bir gelinlik giyecekseniz tırnaklarınızdaki ufak hareketlilik size güzellik katacaktır. Gelin manikürü yaptırırken Fransız manikürü yani French tercih ediyorsanız beyaz çizginin kalın olmaması özen gösterin. Çünkü kalın beyaz çizgili French artık demode… Ayrıca unutmamalısınız ki Fransız manikürü her gelinliğe uyum sağlayacaktır. Yaptırdığınız French manikürün üzerine uygulayacağınız ufak parıltılı taşlar ile hareket katabilirsiniz. Sol yüzük parmağınızın kenarına da bir nazar boncuğu yaptırmayı unutmayın 🙂

french-oje

Kır düğünü yapacak olan gelincikler tam sizlere göre manikür önerilerimiz var. Kır düğünü yapacaksınız floral, desenli manikürleri tercih edebilirsiniz. Uçuşan, tüllü gelinliğinizin üzerine çiçek desenli manikür çok yakışacaktır. Salon düğünü yapacak olan gelinler de yaptırabilir tabii ki. Prenses model, balık model her türlü modele çiçek desenlerini yaptırabilirsiniz.

4e264ebdb3362376c6ed3c616cf89737

2016 oje modasının en popüleri ise yaldızlı ojeler! Yaldızlı ojeleri kullanarak düz bir manikürden efsane bir maniküre dönüştürebilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarın rengine göre gold ya da gümüş yaldızlar kullanarak manikürünüzü tamamlayabilirsiniz. Yaldızlı manikür tercih edecekseniz geçişli manikür yaptırmanızı öneririz. Örneğin tırnağınızın renginde bir oje ve beyaz ile harika bir geçiş uygulayabilirsiniz. Ardından uygulayacağınız yaldızlar ile harika bir maniküre kavuşabilirsiniz.

wedding-nail-art-design331

wedding-nail-art-design296

wedding-nail-art-design09

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git