Gelin Babeti

Gelin Babeti
9 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.803 kez okundu.

Düğün günün en yorucu ve zor kısmı tabii ki fotoğraf çekimidir. Sabahtan akşama kadar sürer, oradan oraya koştururken ayaklarınız mahvolur. Hele bir de yüksek topuklu ayakkabı giyiyorsanız durum daha da vahim… Günlük hayatta topuklu ayakkabıya alışık değilseniz düğün günü yanınıza mutlaka bir adet babet bulundurun. Hatta direk babet bile giyebilirsiniz çünkü çok harika modeller var. Birçoğumuz babet veya spor aykkabı alıp bunu sadece düğünde kullanıyoruz. Fakat her zaman kullanabileceğiniz hem de gelinliğinizin altında muhteşem duracak olan bir babet almak istemez miydiniz?

Bu yıl ki gelinler çok çok şanslı. Bu yılın modasında taşlar, simler, pullar çok moda. Tabii ki bu taşlı tuşlu model ayakkabıları düğününüzde de kullanmak için bir fırsat doğuyor. İsterseniz fotoğraf çekimi ve düğünün ilerleyen saatlerinde (bence takı merasiminde kesinlikle babet kullanın) babet kullanabilirsiniz. Eşinizle aranızda çok boy farkı yoksa hiç topuklu ayakkabı giymeden gelin babeti giyerek düğün gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Gelin Babeti Nasıl Olmalı? Nelere Dikkat Edilmeli?

Babet alırken modeli kadar mühim olan ayaklarınızın rahat olmasıdır. Bu yüzde dümdüz bir babet yerine altında hafif topuğu olan bir babet tercih edin. Ayaklarınız yorgunken babet alırsanız tam ölçü almış olursunuz. Ayaklarınızın daha çok rahat etmesi için silikon taban kullanabilirsiniz. Babet alırken burnu sivri olan babetlerinizin parmaklarınızı çok sıkmadığından emin olmalısınız. Burnu sivri olan ayakkabılar üçgen şeklinde olduğu için parmaklarınızı rahatsız edecektir. Ayakkabınızı seçerken gelinliğinizin rengini de ön planda tutun. Kırık beyaz bir gelinliğiniz varsa babet renginizde bu renge yakın olmalı. Gidipte gümüş rengi taşlı bir model gelinliğinizin altında çok sırıtacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git