Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Evlendi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Evlendi
30 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 2.094 kez okundu.

Uzun zamandır aşk yaşayan ünlü çift sonunda dünya evine girdiler. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit düğün mekanı olarak Sait Halim Paşa Yalısı’nı tercih ettiler. Düğünde birçok ünlü isim yer alırken sosyal medyadan güzel çiftin düğünü renkli kareler ile görüntülendi. Düğün saatine az bir zaman kala yalıya gelen çift, son hazırlıklarını da tamamlayarak misafirlerinin karşısına çıktılar. Çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Haznedar kıydı. Damadın şahitliğini yapımcı Timur Savcı, gelinin şahitliğini ise Banu Savcı yaptı.

Düğünün en dikkat çekici detayı tabii ki Fahriye Evcen’in gelinliği ve saçı oldu. Geçen sene evlenen Neslihan Atagül’ün gelinliğine benzetilen Fahriye Evcen’in gelinliği olay oldu. Hatta gelinlik, saç ve makyaj Neslihan Atagül’ün kopyası olarak görüldü.  Fahriye Evcen’in giydiği gelinliği Raşit Bağzıbağlı tasarladı. Neslihan Atagül’ün gelinliği ise Berta markasına ait. Fahriye Evcen düğünde üç model gelinlik tercih etti. Birincisi askılı göğüs dekolteli ve balık model bir gelinlik, diğeri ise sade düz kesim bir gelinlikti. İlk gelinliği kuyruklu ve dantel detayları ile süslenmişti. Gelinliğin arka kısmında ise bolca inci düğme bulunuyordu. İkinci gelinliği ilk dans için kullanan Evcen, saten bir gelinlik tercih etti. Yine balık model olan bu gelinliğin arkasında fiyonk şeklinde bir kuyruğu vardı. Üçüncü gelinliğini ise sona sakladı. Bu gelinliği yine V yaka, üst kısmında 3 boyutlu çiçekler kullanılan bir gelinlikti. A kesim ve etek kısmı tülden oluşuyordu. Düğün sonunda çiçek atarken Fahriye Evcen, bu gelinliğini tercih ettim. Burak Özçivit’in damatlığı ise Derviş Bağzıbağlı imzalı bir smokin giydi. İlk smokini düz, klasik siyah kullanırken ikincisi ise kırık beyaz tonlarında bir smokindi. İkinci smokinini dans ederken kullandı.

Fahriye Evcen düğün öncesi nedimelerini unutmadı. Nedimeler için özel olarak terlik sabahlık hazırlatan Evcen, kendine de özel bir sabahlık hazırlattı. Pudra rengi sabahlık üzerinde Bride Mrs. Özçivit yazarken beyaz terliklerin üzerinde taşlı B ve F harfleri bulunuyordu. Tabii adet yerini buldu ve tüylü gelin terlikleri de unutulmadı 🙂 Burak Özçivit için de özel bir sabahlık hazırlandı. Siyah bir sabahlık ver arkasında Groom Mr. Özçivit yazıyordu. B ve F harfli terlikleri ile kombinlenen damat takımları da sosyal medyada paylaşıldı. Düğün sonunda ise ünlü çift balayı olarak Maldivler’i tercih etti. Maldivler Anantara Kihavah Maldives Villas’ta balayı yapan çiftin geceliğe 20 bin TL ödediği konuşuluyor. Adanın en lüks otellerinden birinde kalan çift, havuz üzerindeki bungalow evlerinde tatilin tadını çıkartıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git