En Romantik Düğün Pastası Modelleri

En Romantik Düğün Pastası Modelleri
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.108 kez okundu.

Son zamanlarda düğünlerde hep maket pasta kullanılıyor. Ama düğününüzde gerçek pasta kullanacaksınız pasta modellerini araştırmaya başlamalısınız. Pastanın modeli kadar tadı da önemlidir. Çikolatalı mı yoksa meyveli mi olacak ya da fıstıklı mı krokanlı mı karar vermek biraz zor olabilir. Pasta konusunda sadelikten yana gitmenizi öneririm. Yoğun çikolatalı ve fıstıklı bir pasta ağır kaçabilir. Bunun yerine meyveli ve sade pastalar tercih etmenizi öneririm.

Pastanın tadı kadar şekli de önemlidir. Asıl ilgilenilen kısmı her zaman şekli olmuştur zaten. Hangi malzemelerin kullanılacağı, kaç katlı olacağına siz karar verebilirsiniz. Yemekli düğünlerde pastalar gerçek kullanılıyor. Kişi sayısı az olduğu için maket pasta yerine gerçek pasta tercih ediliyor. Sizde düğününüze kullanacağınız gerçek pastanın modeline karar veremediyseniz bu yazıyla birlikte düğün pastası modellerine ulaşabilirsiniz. Ben bu yazımda romantik düğün pastası modellerine yer verdim. Sizde beğendiğiniz bir modeli düğün pastanız veya nişan pastanız olarak kullanabilirsiniz.

düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası düğün pastası 421b17062dc2e2d0b93300a54da02bc4 düğün pastası düğün pastası

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git