Düğün Günü Unutulan 10 Şey!

Düğün Günü Unutulan 10 Şey!
1 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.813 kez okundu.

Aylarca o muhteşem gün için hazırlanıyorsunuz, onca plan ve programa rağmen illa ki bir şeyler unutuluyor. Bu heyecanlı gününüzde biraz sakin olmalı ve günün keyfini çıkartmalısınız. Düğün planlamanızı yapmış olsanız da düğün günü unutacağınız şeyler olacaktır. Düğün gününde en çok unutulan 10 şeyin listesi işte bu yazıda…

dugun-gunu

  1. Gelinliği tek başınıza giymeyi düşünmeniz: Aslında kuaföre gelin tek başına gitmez. Yanında illa ki biri bulunur tabii. Ama bazen organizasyon gereği gelin ayrı bir oda da özel olarak hazırlanıyor. Sizde ben gelinliğimi tek başıma giyerim ne olacak ki? Demeyin sakın. Çünkü gelinlik ağır ve giymesi çok zor bir şey. Birinin mutlaka size yardım etmesi gerekir. Hatta siz yanınızda 2 kişi bulundurun. Bu 2 kişi sizin gelinliğinizi giymeye yardım ederken ellerinde renkli oje bulundurmamasına özen gösterin.
  2. Gelinin acil durum çantası: Bunu unutursanız her şeyi unutursunuz kızlar. Bu yüzden bu çantayı kime emanet edecekseniz o kişiye verin. Ya da gelin arabasına önceden yerleştirin. Gelin acil durum çantasında neler olalı diyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.
  3. Rujunuzu unutmak: Her ne kadar acil durum çantası hazırlansa da bazen bu ayrıntı unutulabiliyor. Kuaförden çıkıp fotoğraf çekimine gittiğinizde güzel pozları çektirdiniz diyelim. Akşama kadar o ruj dudaklarınızdan uçup gidecektir. Özellikle dudaklarınızı çok fazla ıslatıyorsanız makyajınıza uygun rujunuzu her zaman elinizin altında olabileceği şekilde yanınıza alın.
  4. Şarj aleti: Günümüzün en büyük sorunu telefonlara bağlı kalmamız. Fakat düğün gününde telefona daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Mutlaka birilerini arayıp haber verirken ya da bilgi alırken gün içerisinde telefonunuzun şarjı bitecektir. Böyle olmaması için yanınıza bir şarj aleti alın.
  5. Tuvalete gidememek: Gelinlikle tuvalete gitmek çok zor evet ama tuvalete gitmeden de olmaz. Tuvalete giderken yanınıza o muhteşem 2 arkadaşınızı almayı unutmayın. Ya da bu yazımızı okuyarak Bridal Buddy alabilirsiniz.
  6. Gün boyu bir şeyler yiyememek: Gün içerisinde çok fazla hareketli olacaksınız. Oradan oraya koştururken mutlaka bir şeyler yiyin. Gelin çantanızın içindeki atıştırmalıklar o an için sizi kurtarsa da düğün akşamına enerjik olmanız için mutlaka yemek yemelisiniz.
  7. Düğün menüsünü yiyememek: Yemekli düğün yapan birçok çift seçtiği düğün menüsünü yiyemiyor. Takı merasimi, fotoğraf çekimleri, dans, eğlence derken özenle seçtiğiniz yemekleri yemeyi unutabilirsiniz. Bunun için eşinizle bir ara kenara çekilin ve düğün yemeğinizi yiyin.
  8. Aile fotoğraflarının unutulması: Her ne kadar düğünde fotoğraf çekilseniz de tüm ailenin bir arada olduğu fotoğraflar her zaman unutuluyor. Bunun için fotoğrafçınızla önceden bu konuyu konuşun ve düğün akşamı sizi bu şekilde organize etmesini sağlayın.
  9. Düğünün nasıl geçtiğini anlayamamak: Hangi çifte sorarsanız sorun size verecekleri cevap hiçbir şey anlamadık. Siz öyle çiftlerden olmayın. Bu gece sizin geceniz. En çok eğlenen en çok zevk alan kişi siz olmalısınız. Düğün gününüzü her zaman en büyük eğlenceniz olarak hatırlamak için her anın farkına varın
  10. Düğününüzde dans etmeyi unutmayın: Belki de en çok unutulan şeylerden biridir. Düğününüzde eşinizle dans ederken babanızla dans etmeyi unutmayın. Babanız, erkek kardeşiniz, abinizle mutlaka dans edin. Damat bey de annesi, ablası ve kız kardeşi ile dans etmeyi unutmasın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git