Davetiye Modelleri 2018

Davetiye Modelleri 2018
21 Mart 2018 tarihinde eklendi, 1.516 kez okundu.

Muhteşem bir düğün planlaması yapıyorsanız düğününüzün ilk habercisi ve en önemli detayı davetiye modelidir. Temalı bir düğün yapıyorsanız davetiye modeli ayrı bir önem taşır. Çünkü davetiye ile düğününüz hakkında misafirlerinize ipucu vermiş olursunuz. Konseptinize göre davetiye modeli seçimi önemlidir. Sahil düğünü yapıyorsanız davetiyenizde deniz, deniz yıldızı, inci gibi detaylar kullanabilirsiniz. Otel gibi bir yerde görkemli bir düğün yapacaksınız davetiyenizde ona uygun olarak daha ihtişamlı olmalıdır.

Kişiye özel olarak yapılan davetiye modelleri bu yılda ilgi görüyor. Sadece fotoğrafınızın olduğu değil özel tasarım olarak hazırlanan davetiye çeşitleri de var. Fakat tasarım davetiye seçerken fiyatı da dikkate almalısınız. Özel tasarım ürünler ekstra maliyetli olabiliyor. Bunun için davetiye firmaları ile önden görüşüp fiyat teklifi alabilirsiniz. 2018 yılının bir diğer davetiye modeli ise el işçiliği ile hazırlanan kaligrafi davetiye modelleri yer alıyor. El işçiliği olmasıyla beraber biraz maliyetli olsa da kendine özgü yazı stiliyle hazırlanmış bir davetiyeye değer.

Davetiye  modeli yeni evlenecek olan çiftin adeta imzası niteliğinde önem taşır. Bu yüzden davetiye seçerken kendinize en uygun olanını içinize sinebilecek olanını tercih etmelisiniz. Modellerin çok olması aklınızı karıştırmasın. Bu yılın en çok kullanılan davetiye modellerini sizler için araştırdık. Takvim kağıdı davetiye, fotoğraflı davetiye, kraft davetiye modelleri 2018 yılının en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git