Büyük Beden Söz Elbisesi Modelleri

Büyük Beden Söz Elbisesi Modelleri
24 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.555 kez okundu.

Söz geceniz tüm ailenin bir araya toplanarak geçireceğiniz ilk gece olduğu için çok özenli olmalısınız. Daha önce yayınladığımız söz elbisesi modelleri hep zayıf olanlar içindi. Bu yazımda da balık etli hafif toplu bayanların giyebileceği elbise modellerini yayınlayacağım.

Bir mağazaya girdiğiniz zaman beden konusunda çok sıkıntı çeken balık etli hanımlar için birbirinden güzel elbise modellerini bu yazımda sizlerle paylaşacağım. Aslında nerenizde problem varsa o bölgenizi saklamak daha iyi olacaktır. Örneğin basen bölgenizde problem varsa basenlerinizi gizleyecek bir elbise tercih edip üst bölgenizi ön plana çıkarmalısınız. Böylece basen bölgeniz göze çarpmayacaktır. Renk olarak siyah zayıf gösterir evet ama illa ki siyah giymenize gerek yok. Pudra beğeniyorsanız pudra rengini de giyebilirsiniz. Nar çiçeği, bordo, lacivert, yeşil gibi renkleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sadece doğru elbiseyi bulmanız gerekiyor.

Söz elbisesi olarak danteli çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Straplez bir elbiseyi eğer göğüsleriniz büyük ise elbiseye kol diktirip giyebilirsiniz. V yaka elbiseler büyük göğüsleri daha küçük göstermenizi sağlayacaktır. Sizde kendi bedeninize ve zevkinize göre elbise modellerini aşağıda yayınladığım modeller arasından seçebilirsiniz.

büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise büyük beden elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git