Burca Göre Ruj Seçimi

Burca Göre Ruj Seçimi
25 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.677 kez okundu.

Astrolojiye meraklı olanlar bilir, her burcun kendine has bir tavrı bir özelliği vardır. Birçok insan burcunun getirdiği bu özellikleri çok yansıtır. Astrolojiyle daha çok kadınlar ilgilendiği ve en ilgili konu olan makyajı da birleştirerek burca göre makyajlar çıktı. Her grubun özelliğine göre renkler, tonlar ortaya çıktı. Eğer burcunuza göre makyaj yapmak istiyorsanız buraya tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Ben bu yazımda sadece dudak makyajına yönelik bir yazı hazırladım. Çünkü her kadının en vazgeçilmez makyaj malzemesi rujdur. Kimi kırmızıdan vazgeçemez kimi ise illa pembe ruj olsun ister. Pekiyi burcunuz hangi rengi söylüyor? İşte cevabı yazımızda!

burca-gore-ruj

KOÇ: Bağımsız, tutkulu ve cesur koç kadını tabii ki en can alıcı renkleri sever. Özgüveni çok yerine olan koç kadının ruj rengi kırmızıdır. Kırmızın en parlak ve pembe tonuna kaçmayan rujları severler.

burca-gore-ruj

BOĞA: Özgüveni yerinde olan boğa kadını sade ve sofistike halleri ile kendilerine baktırırlar. Koyu olan rujları severler. En çok bordo tonlarını, mora kaçan mürdüm rengini rujda kullanmayı severler.

burca-gore-ruj

İKİZLER: Değişken bir burç olan ikizler rujda da değişkenliği sever. Her zaman yeni trendleri ve modayı takip ettikleri için en ilginç ve en sıra dışı rujları kullanırlar. Bu yüzden bu yılın en çok tercih edilen sıra dışı ruju metalik pembe.

burca-gore-ruj

YENGEÇ: Duygusal, romantik ve naif karakterli bir burç olduğu için doğal tonları severler. Pek fazla koyu rujları tercih etmedikleri için nude ruj ve pembenin her tonunda olan rujları günlük hayatında kullanırlar.

burca-gore-ruj

ASLAN: Dikkat çekici bir burçtur. Dikkat çekmeyi sevdiği için çarpıcı rujlar tercih ederler. Canlı ve parlak renkleri severler. Fuşya ve hafif turuncuya kaçan canlı kırmızı tonları aslan kadını için idealdir.

burca-gore-ruj

BAŞAK: Her şeyin mükemmel olmasını beleyen başak kadını ruj konusunda yüksek pigmentli rujları severler. Renk tonu ve kalıcılığı çok önemlidir. Daha çok dudak parlatıcılarını tercih ederler. En sık kullandıkları ise metalik renkler ve pembe tonlarıdır.

burca-gore-ruj

TERAZİ: Dengeli bir burç olan terazi kadını zarifliği ve güzelliği ile ön plana çıkar. Sade ve naif tonlar kullandıkları gibi şarap rengini de rujda kullanmayı severler.

burca-gore-ruj

AKREP: Yoğun ve tutkulu duygular yaşar. Gizemli ve vamp bir duruş sergilen akrep kadını, koyu renkli rujlar tercih ederler. Koyu mor ruj tam da akrep kadını içindir.

burca-gore-ruj

YAY: Pozitif ve canlı bir kişiliğe sahip olan yay kadını, makyajda da enerjik renkler kullanırlar. Gösterişli olmayı da sevdikleri için canlı portakal rengi ruju severler. Bunun haricinde günlük olarak toprak rengi ruju da sıkça kullanırlar.

burca-gore-ruj

OĞLAK: Hırslı, lükse düşkün ve duygusal bir burçtur. Lüks makyajı sevdiği için pahalı markaları kullanırlar. Lüks makyajdaki koyu pembe ve morlar oğlak kadınları içindir.

burca-gore-ruj

KOVA: Yenilikçi, cesur ve eğlenceli bir burç olan koca kadını her zaman yeni bir ruj rengi denemeye bayılırlar. En uç en ilginç renkleri kova kadınında görebilirsiniz. Koyu mavi, metalik mor ve gri renkleri kova kadının ilgisini çeker.

burca-gore-ruj
BALIK: Balık burcu duygusal bir burç olduğu için ruj tercihi sade ve sakin renkleri tercih ederler. Pastel tonlar, nude renkler, pembenin ve turuncunun en açık tonlarını tercih ederler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git