Berta Bridal 2017 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu

Berta Bridal 2017 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonu
11 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 3.083 kez okundu.

Berta Bridal, İsrail asıllı bir modacı olup dünya çapında lüks gelinlikler tasarlayan bir markadır. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya başta olmak üzere tüm dünyada 70’den fazla perakendeciye sahiptir. Ülkemizde Merve Boluğur’un giydiği gelinlik de Berta Bridal imzası taşıyor. Sadece gelinlik değil aynı zamanda abiye konusunda da çok iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Birçok ünlüye kırmızı halı için elbiseler tasarlanmış ve adından çokça söz ettiren Berta Bridal’ın 2017 Sonbahar Gelinlik Koleksiyonunu gelin beraber inceleyelim.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki gelinliklerin hepsinde muazzam bir dekolte ve cesaret isteyen detaylarla dolu. Derin göğüs ve sırt dekolteleri, transparanlık ve dişiliği öne çıkaran detaylar fazlasıyla mevcut. Dantel yerine bol ışıltılı işlemeler çok fazla var. Baştan ayağa ışıltılardan, kristallerden oluşan gelinlikler kullanılmış. Bir de bu 2017 Sonbahar Gelinlik modasında pelerinde kullanılacak. Değişik bir detay olup, dış çekimde vs. kullanabilirsiniz. Ya da komple dantelden oluşan balık model gelinlik de tercih edebilirsiniz. 3 boyutlu gelinlik modelleri her ne kadar 2017 sonbaharında görsek de ışıltılı ve parlak gelinlikleri daha sık göreceğiz.

berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik berta-gelinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git