Balık Model Gelinlikler

Balık Model Gelinlikler
16 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.228 kez okundu.

Gelin adaylarının en çok zorlandığı konulardan biri de gelinlik modelini seçmektir. Bir mağazaya girdiğinizde bile onlarca modelle karşılaşırsınız. Bir de bunu mağaza mağaza dolaşırken düşünün. Kararsız kalmak ve bir türlü gelinlik modelini seçemeyen hatta düğüne çok az bir zaman kala gelinlik modelinden vazgeçip başka modele yönelen birçok gelin adayları var. Bizde sizler için bu yazımızda balık model gelinlikleri inceledik.

balik-model-gelinlik

Balık model gelinlikleri kimler tercih etmeli?
Balık model
denince ilk akla gelen uzun boylu ve zayıf olmanız gerektiğidir. Fakat kısa boylu ve basen probleminiz varsa yine de balık model giymek istiyorsanız elbette balık model tercih edebilirsiniz. En çok yakışan vücut tipi bacak boyunun uzun olduğu, bel bölgesi ince olan ve omuz genişliğinin de basen genişliğine göre orantılı olan vücut tipleridir. Omuzlarınız dar ise balık model bir gelinlik basenlerinizi daha geniş gösterir. Bunun kamufle etmek için de gelinlik modelinizi straplez değil de yakalı olanlardan tercih etmelisiniz. Örneğin omuzlarınız dar ise V yaka balık model gelinlik tercih edebilirsiniz. Eğer basenleriniz çok geniş ise yarım balık model gelinlik giymelisiniz.

balik-model-gelinlik

Balık model gelinlik ile kullanılacak aksesuarlar
Balık model gelinlik
, kabarık model gelinlikler gibi göze dolu gelmediği için kullanacağınız aksesuarlar ile gelinliğinizi tamamlamalısınız. Balık model gelinlik tercih ederken bol tüllü, dantelli ve taşlı modelleri seçebilirsiniz. Özellikle Balık model gelinliklerde sırt ve yaka detaylarına çok önem veriliyor. Eğer sırt detaylı balık model gelinlik tercih edecekseniz ona uygun küçük ya da yarım duvak kullanmalısınız. Gelinliğinizin modeline göre rahibe duvak veya enseden duvak modelini seçebilirsiniz. Aksesuar olarak renkli, çiçekli gelin taçları ve ışıltılı saç aksesuarlarından yararlanabilirsiniz.

balik-model-gelinlik
balik-model-gelinlik
balik-model-gelinlik
balik-model-gelinlik
balik-model-gelinlik
balik-model-gelinlik

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git