Anneler Günü Hediye Fikirleri

Anneler Günü Hediye Fikirleri
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 959 kez okundu.

Anneler gününe son 1 hafta kalmışken hala hediye arayışı içindeyseniz bu yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bilindiği gibi her yıl Mayısın ikinci Pazar günüAnneler Günü” olarak kutlanmaktadır. Bu yıl da 14 Mayıs Anneler Günü’dür. Bize bakıp büyüten, bu zamanlara kadar getiren annelerimizi sadece bir gün değil her zaman hatırlamalıyız. Fakat adet yerini bulunsun ve her zaman hatırlandıklarını bilsinler diye bugünü es geçmek tabii ki olmaz 🙂 Bu yıl anneler günü için işte size hediye fikirleri

Annenize hediye alırken nelerden hoşlandığı, neleri sevip sevmediği çok önemlidir. Bazı anneler kolay beğenmez 🙂 Bunun için annenizi biraz dinleyin illa ki bir şekilde ne istediğini size belli edecektir. Belli etmiyor ve sizde kararsız kalıyorsanız buyurun size Anneler Günü Hediye Fikirleri Listesi 🙂

1- Ayakkabı: Kadınlar ayakkabılara her zaman bayılırlar. Anneniz hangi ayakkabı türünü seviyorsa o modelden bakın. Topuklu, düz, dolgu topuk ya da ortopedik. Önümüz yaz olduğu için açık renk tercih edebilirsiniz.

2- Çanta: Biz kadınların zaaflarından biri de çantadır. Bir çanta ile annenizin gönlünü yapabilirsiniz. Omuz çantası, zarf çanta, boyundan asmalı ya da elde tutulan çantalardan bakabilirsiniz. Renk tercihi annenizin en çok hangi rengi tercih ettiğine göre yapın. Siyah, kahve tonları, lacivert ve bordo uygun olacaktır.

3- Parfüm: Mis gibi kokan bir parfüm annenizi oldukça etkileyebilir. Annenizin sevebileceği parfümlerden bakın. Klasik mi seviyor yoksa hafif kokuları mı? Ya da daha ağır ve etkileyici kokulardan mı hoşlanıyor. Ona uygun bir parfüm seçin.

4- Saat: Şık bir saat tercihi güzel bir hediye alternatifi olabilir. Klasik, spor ya da sade bir model saat tercih edebilirsiniz. Saat olarak çok uygun fiyatlı da var çok yüksek fiyatlı da. O yüzden orta karar da bir tercih yapmanızı öneririm.

5- Takı: Kolyeler, küpeler, bileklikler, yüzükler kadınların en çok sevdiği şeyler arasında. Pekiyi sizin anneniz en çok hangisini tercih ediyor? Eğer anneniz kapalı ise kolye ve küpe tercihi olmayacaktır. Kolye bakacaksanız uzun kolyelere bakmalısınız. Yüzük ya da bileklik alabilirsiniz. Takı seti modelleri de var swaroski taşlı modeller şık bir tercih olabilir.

6- Makyaj Seti/Cilt Bakım Ürünleri: Anneniz makyaj yapmayı seven biriyse yılın trendlerinden oluşan bir makyaj seti alabilirsiniz. Bir ruj, rimel, kalem ve allıktan oluşan bir sete anneniz hayır demeyecektir. Makyaj yapmayı sevmiyor ise cilt bakım ürünleri, krem, nemlendirici gibi ürünler alabilirsiniz.

7- Gömlek ve Bluz: Annenizin sevdiği tarzda bir bluz alarak annenizi mutlu edebilirsiniz. Kısa kollu, uzun kollu, yarım kol, ya da kolsuz birçok bluz var. Annenizin günlük hayattaki tercihine göre seçim yapabilirsiniz. Şık bir tercih için şifon ya da ipek gömlek alabilirsiniz.

8- Dekoratif Obje: Annelerimiz ev ve dekorasyonuna düşkündür. İlla eve bir obje, tablo, saat vs. alınsın isterler. Evinizin dekoruna uygun bir saat, tablo, ayna ya da aksesuar alabilirsiniz.

9- Mutfak Ürünleri: Mutfak ürünleri çok geniş kapsamlı oluyor. Fincan takımı, pasta tabağı setleri, kahvaltı takımı, bardak seti gibi ürünler olabilir.

10- Küçük ev aletleri: Küçük ev aletlerinde belli başlı ürünler var. Annenizin hangisine ihtiyacı varsa onlardan alabilirsiniz. Ütü, elektrikli süpürge, mikro dalga fırın, blender seti vb. ürünler olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git