Amelia Sposa 2017 Sonbahar/Kış Gelinlik Koleksiyonu

Amelia Sposa 2017 Sonbahar/Kış Gelinlik Koleksiyonu
30 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

İtalyan markası Amelia Sposa 2017 gelinlik koleksiyonunu yayınladı. İnternette bile birçok yerde Amelia Sposa’nın gelinliklerini mutlaka görmüşsünüzdür. İtalyan gelinlik markasının geçmişine baktığımızda 1983 yılında marka sahibi Signora Amelia’nın terzilik yapması ile başlıyor. Ardından gelinlik tasarımları ve çizimleriyle bir marka haline dönüşmüş. Yeni moda ve trendlerine uygun gelinlik modelleri tasarlayan Amelia Sposa’nın gelinlik koleksiyonunda dantel detayları ve iki parçadan oluşan gelinlikler çok fazla ön planda.

gelinlik-modellerigelinlik-modelleri

Rosa
Kalp yaka ve düşük omuzdan oluşan balık model bir gelinlik. Baştan aşağıya gipür dantel ve boncuk işlemeleri var. Arka kısmı uzun kuyruklu, V şeklinde ölçülü bir dekoltesi bulunuyor. Dekolte kısmından bele kadarda düğmeleri var.

gelinlik-modellerigelinlik-modelleri

Regina
İllüzyon detaylı ve etek kısmı çıkabilen bir model. Rengi biraz uçuk pembeyi andırıyor. Üst kısmı gipür dantel ve illüzyon yakası mevcut. Arka kısmı da aynı şekilde ve inci düğmeler ile süslenmiş. Gelinliğin eteği çıktığında balık model, alt kısmı illüzyon dantel ile mini görünümü verilmiş.

gelinlik-modelleri

Fabianna
Uzun kollu, dantelli, kayık yaka bir model. Etek kısmı belden oturtmalı ve belden aşağısı yarım balık model. Gelinliğin arka kısmı ise yine dantelli ve düğmeleri etek ucuna kadar geliyor.

gelinlik-modellerigelinlik-modelleri

Elena
Kalp yaka ve illüzyon bir yakaya sahip olan bu gelinlikte 4 katmanlı kuşak kullanılmış. Kol kısmı ise uzun, dantelli ve kol ucunda düğmeler mevcut. Etek kısmı saten ve dümdüz geliyor. A kesim ve gelinliğin arka kısmında dekolteden itibaren etek ucuna kadar düğme var. Kuşak kısmından sonra düğme olan yerde dantel kullanılmış.

gelinlik-modelleri< gelinlik-modelleri

Cornelia
Fakir kol ve illüzyon yakaya sahip olan bu gelinlik, düğün sonrası after party için hazırlanmış. Gelinliğin etek kısmı çıkabiliyor ve ardından mini bir elbise dönüşüyor. Gelinliğin üzerinde gipür ve boncuk işlemeleri mevcut.

gelinlik-modellerigelinlik-modelleri

Arianna
Dantel ve boncuk işlemeleri kullanılan bu gelinlik modelinin göğüs kısmında ölçülü bir dekoltesi mevcut. Belden tam oturtmalı belden sonrası hafif bollaşarak tül şeklinde etek geliyor. Eteğin orta kısmında dantel detayı var. Dantel detayının etrafında ise boncuk ve inci işlemeleri göze çarpıyor. Gelinliğin arka kısmı aynı şekilde devam ediyor ve düğmeler etek ucuna kadar var.

gelinlik-modelleri

Sofia
Kayık yaka ve dantel işlemeleri olan bir gelinlik. Gelinliğin sadece üst kısmında işlemeler var. Etek kısmı dümdüz tül şeklinde geliyor. Gelinliğin arka kısmında Derin V şeklinde bir dekoltesi var ve bele kadar transparanlık mevcut. Etek kısmının ucuna kadar yine düğmeler kullanılmış.

gelinlik-modelleri

Alyssa
Üst kısmı dantelli ve boncuk işlemeleri olan gelinliğin alt kısmı çok katmanlı tülden oluşuyor. Klasik ve şık olan bir gelinlik abartı sevmeyenler için oldukça uygun. Gelinliğin arkasında geniş V şekilde transparan dekoltesi var. Dekolteyi dantel kapatmış. Düğmeler gelinliğin etek ucuna kadar devam ediyor.

gelinlik-modelleri

Nova
Bembeyaz bir gelinlik arıyorsanız işte bu olabilir. Parlaklığı oldukça yüksek olan bu gelinliğin sadece üst tarafında dantel işlemeleri var. Kalp yaka ve uzun dantel kollara sahip. Geniş V şeklinde sırt dekoltesi dantel ile kaplı. Gelinliğin arka alt kısmında dantel detayları var.

gelinlik-modelleri gelinlik-modelleri

Maria
Etek kısmı çıkabilen balık model bir gelinlik. Etek kısmı sadece iki yanda çok belirgin şekilde mevcut. Balık kısmı olan yeri ön taraftan belli oluyor. Kayık yaka ve yaka kısmında pul, boncuk işlemeleri var. Derin ince bir göğüs dekoltesi bulunuyor. Tül, kabarık etekte sadece etek ucunda dantel var. Düğmeler dekolteden etek ucuna kadar devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git