Alişan ve Eda Erol Nişanlandı

Alişan ve Eda Erol Nişanlandı
30 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 1.728 kez okundu.

Dün gece 40 Konak Tarabya Evleri‘nde Alişan ve Eda Erol’un nişan töreni yapıldı. Kısa bir süre önce tanışıp aşık olan çift Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği söz tutarak evlilik yolundaki ilk adımı attılar. Aile arasında küçük bir törenle nişanlanan çift Nişan törenine ait tüm detaylar bu yazıda!

Alişan, Türkiye’nin en çok tanınan türkü sanatçılarından biri. Ve uzun süredir bekar olması, evlilik yolunda bir türlü aradığını bulamamasıyla magazin gündeminde bolca konuşuldu. Ama sonunda aradığını buldu ve Eda Erol ile hayatını birleştirme kararı aldı. Pekiyi Eda Erol kimdir? Eda Erol, 1986 doğumlu ve ünlü sunucu Esra Erol’un kız kardeşidir. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olduktan sonra Stajyer Mafya’ filmi ve ’46 Yok Olan’ dizisinde rol almıştır. Dün akşam itibari ile Alişan’nın nişanlısı olarak magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başarmıştır.

Şimdi gelelim nişan töreninin detaylarına 🙂 Biz taze gelinler olarak en çok; Ne giydi?, Saç ve makyaj nasıldı?, Nişan töreni süslemeleri nasıldı? Gibi soruların cevabını merak ediyoruz. O yüzden hemen başlayalım 🙂

Eda Erol, nişan töreninde Hakan Akkaya imzalı bembeyaz bir elbise giydi. Adeta bir prenses Eda’sıyla dolaşarak tüm misafirleri kendisine hayran bıraktı. Yarım balık model kıyafeti boyundan bağlamalı, bel bölgesinde de dekoltesi bulunuyor. Elbisenin üst tarafı ise inci işlemeleri ile süslenmiş. Saçları açık bırakarak sol taraftan ayırmış ve maşa ile iri dalga yaptırmış. Saç tasarımı Serdar Akbulut Tria Kuaför’e ait. Makyajı altın sarısı ve bakır tonlarından oluşturulmuş, ruj olarak en çarpıcı kırmızı tonu kullanılmış. Makyaj artisti ise Deniz Kılıç. Kırmızı rengi ojelerinde de devam ettirmiş. Alişan ise lacivert bir takım elbise ile tam bir damat olmuş 🙂

Nişan töreninin organizasyon süslemeleri Ece Collection’a ait. Etraf mor, mürdüm, leylak, bordo, beyaz ve pembe tonlarından oluşan çiçeklerle süslenmiş. Bu renkteki çiçek süslemeleri kahve tepsisinde de devam ettirilmiş. Yüzük kutusu ise camdan özel olarak hazırlanmış ve içi mor çiçeklerle dizayn edilmiş. Nişan törenindeki tüm fotoğraf çekimleri Çizgi Foto ve Cemal Hakan Gümüş’e ait. Nişan yüzüğü olarak gümüş klasik alyans tercih eden çiftin yüzükleri Silver By Duygu’dan alınmış. Eda Erol bekarlığa vedasının hazırlığını şimdiden yapmış ki nedime sabahlıkları bile hazırlatmış. Pudra rengi gümüş rengi taş işlemeli sabahlıklarda Sister of the Bride Esra, Sister of the Bride Bihter ve Bride Eda yazıyordu. İşte bu tüm detayların fotoğraflarını aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git