Aliexpress Alışverişi: Bayan Saat

Aliexpress Alışverişi: Bayan Saat
25 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.945 kez okundu.

En önemli aksesuarınız saat ise değişik modellere bayılıyorsanız Aliexpress’den bu saati almanızı sizlere tavsiye ediyorum. Ben bu saati daha önce bir internet sitesinde görmüştüm. Asıl modeli Ziiiro markasına ait. Ama benim aldığım model ile Ziiiro arasında hiçbir farkı yok. Türkiye’deki Ziiiro marka saat fiyatları yaklaşık olarak 650-900 TL arası değişiyor. Tüm modelleri yok fakat belli başlı modellerini bulabilirsiniz.

Benim Aliexpress’den aldığım model Mercury Serisinin fuşya rengi. Ziiiro’da 3 rengi var. Mavi, fuşya ve mor. Aliexpress’den SINOBI TIMER isimli satıcıdan almıştım. Yaklaşık olarak 70 TL’ye ürünü satın aldım. Gelen ürüne göre fiyatını gerçekten hak ediyor. Rengi beklediğimden de canlı geldi. En çok da saati kendiniz ayarlama yapabiliyorsunuz. İçinden küçük bir aparatı çıkıyor. Onun sayesinde kolunuza göre rahatça yapabilirsiniz. Saatin içinde pil ile beraber geldi. Saat çalışır vaziyette ve hiçbir sorunu yok. 21 gün gibi çok kısa bir sürede elime ulaştı.

Saat biraz farklı olduğu için ilk başta saate bakarken anlamayabilirsiniz. Saatin etrafını dolaşan ince çizgi saati, kalın çizgi ise dakikayı gösterir. Ziiiro marka saatte ise tam tersidir sakın aklınız karışmasın. Sinobi saat gümüş rengi, hasır çelikten yapılmış. Kapanma yeri kanca toka ile güzel bir şekilde sabitliyor. Dilerseniz saat ile ilgili detaylı videoyu sinobi watch yazarak bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git