Gelin Arabası Modelleri

Gelin Arabası Modelleri
16 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

Muhteşem günde size eşlik edecek olan, konvoy boyu tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı arabanın modelini seçmek ayrı bir önem taşıyor. Birçok araba modeli var ama hepsi ayrı bir konsept için kullanılıyor. Kimi arabalarda sadece düğünde dış mekan çekimlerinde kullanılıyor. Asıl kullanacağınız gün boyu sizi taşıyacak olan arabayı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri ve gelin arabası modellerinin hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

Gelin arabasıkonsepte ve mevsim koşullarına göre seçmelisiniz. Kış ayında evlenirken üstü açık bir arabayı tercih etmeyi sakın düşünmeyin. Yaz ayında evlenecekseniz tabii ki üstü açık araba modellerine bakabilirsiniz. Fakat olası yağmurlara karşı mutlaka önleminizi alın ve üstü kapanabilen bir araba tercih edin. Üst kısım kapandığında su sızdırmadığından emin olun. Gelin arabasını kiralayacaksanız mutlaka referanslarını okuyun. Son dakika bir sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız dikkat etmenizde fayda var. Gelin arabalarında genelde son dakika hazır olamama ya da istenilen arabanının bulunamaması gibi durumlar meydana gelir. Araba kiralarken bu hususlara dikkat ederek arabanızı alın. Araba alırken şoför olup olmayacağını mutlaka sorun. Genelde klasik arabalarda bir şoför gönderiyorlar, bu duruma dikkat edin. Süsleme konusuna gelecek olursak en iyisi her zaman beyaz ya da kırmızı çiçeklerle süslü bir gelin arabasıdır. Fakat konsept olarak pembe, mor ya da turuncu kullandıysanız bu renklerden oluşan bir gelin arabası süslemesi yaptırabilirsiniz.

gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi gelin-arabasi

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git