2017 Yılbaşı Tv Programları

2017 Yılbaşı Tv Programları
31 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.254 kez okundu.

Yılbaşında herkes dışarıda olmak zorunda değil. Ailecek evde beraber oturup, sohbet etmek, tv izlemek, müzik dinleyerek meyve yemek birçok kişinin yaptığı aktivitelerdendir. 2017 Yılbaşı Programları’nda neler olacak gelin hep birlikte göz atalım.

yilbasi-programlari

Show Tv 2017 Yılbaşı Programları
Ana haber bülteninin ardından saat 20:00’da Güldür Güldür Show Çocuk Programı ile yılbaşı programını açacak. Ekranların en komik çocukları en sevilen sekçleri ile izleyenleri güldürecek. 22:00’da sahneye Güldür Güldür Show’un başarılı oyuncuları Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kıvanç Baran Aslan, Korhan Hepduran ve Ali Sunal çıkacak. Birçok kişiyi eğlendirerek kahkahalara boğan programın yılbaşı eğlencesinde  Ferhat Göçer, Hayko Cepkin ve Merve Özbey sahne alacak. Gece yarısı 00:30’da ise Yılbaşına Özel Konser Programı var. Bu çok özel programda Cengiz Kurtoğlu , Yıldız Tilbe , Coşkun Sabah , Muazzez Ersoy , Ümit Besen , Zara, Selami Şahin, Linet, Hakan Altun, Yeşim Salkım, Serkan Kaya, Koray Avcı, Tan Taşçı, Kıraç, Kutsi, İntizar, Halil Sezai ve Seksendört grubu unutulmaz şarkılarıyla evlerinize konuk olacak.

yilbasi-programlari

Kanal D 2017 Yılbaşı Programları
Kanal D’nin sevilen programı Ben Bilmem Eşim Bilir yılbaşında bomba gibi geliyor. Birbirinden özel konukları ile izleyicileri kahkahaya boğacak olan yılbaşı özel programını sakın kaçırmayın. Programda Kibariye – Ali Küçükbalçık, Chloe- Serdar Ortaç, Hilal – Ferman Toprak, Wilma Elles- Kerem Göğüş çiftleri yarışacak. Gece Saat 01:00’ı gösterdiğinde ekranların fenomen programı Beyaz Show izleyicilerle buluşacak. Beyaz Show’un konukları ise Koray Avcı, Ertem Şener, Zahide Yetiş ve Seda Aktuğlu yer alacak.

yilbasi-programlari

Star Tv 2017 Yılbaşı Programları
Star Tv yılbaşı programlarına yerli ve yabancı filmlerle açılış yapıyor. İlk olarak saat 20:00’da Babam Bana Söz Verdi 2 filmi var. Filmde Larry the Cable Guy, Brian Stepanek, Lindsay Maxwell gibi isimler yer alıyor. Saat 21:25’i gösterdiğinde yerli sinema filmi olan Kaçma Birader yer alacak. Filmde Zafer Algöz , Melek Baykal , Algı Eke , Necip Memili , Mehmet Cihan Ercan oynuyor. Filmde ilk defa Taksim’e giden Yozgat’lı bir ailenin başına gelen trajikomik hikayeleri konu alıyor. 23:15’de ise asıl program olan Tarkan Yılbaşı Özel Konseri ile kulaklarının pasını silmeye geliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git