2017 Söz Elbisesi Modelleri

2017 Söz Elbisesi Modelleri
9 Mart 2017 tarihinde eklendi, 6.009 kez okundu.

İlkbahar geldi ve nişan törenleri, düğünler başladı. Nişan töreninden önce aile arasında söz merasimi yapacaksanız söz kıyafetine şimdiden bakmayı başlayın derim. İlkbaharın gelmesiyle her yer rengarenk olmaya başladı. Ama bu yılın en trend renkleri uçuk renkler. Uçuk pembeler, uçuk bebe mavileri, lila rengi, açık turuncular çok moda. Söz elbisenizi seçerken mutlaka bu renkleri göz önünde bulundurmalısınız. Bahar geldiği için çok fazla koyu renklere yönelmeyin. Renk konusunda bir karar verdiyseniz elbisenizin modeli de çok önemli. O gün için daha derli toplu, aile arasında giyilmeye uygun kıyafetler seçin.

Kıyafet seçiminde çok abartıya kaçmadan sade ama şık seçimler yapın. Genel olarak kısa abiyeler tercih edilse de uzun elbise de giyebilirsiniz. Yada midi boy elbiseler bu yıl çok moda, midi boy bir elbiseyi söz merasiminizde kullanabilirsiniz. Fakat uzun tercih edecekseniz çok uzun olmamasına, kabarık olmamasına ve çok da abartıya kaçmadan bir elbise tercih etmeye özen gösterin. Elbisenizi çok abartılı bulduysanız saçınız ve makyajınızı sadeleştirip dengeyi kurabilirsiniz.

soz-kiyafetleri

soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri soz-kiyafetleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git