2017 Saç Trendleri

2017 Saç Trendleri
13 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.197 kez okundu.

Kadınların en büyük ilgi duydukları ilgi alanlarından biri de saçlar olunca saç renginde ki değişimlere de büyük ilgi duyuluyor. Sürekli saç rengi değiştirilince istenilen saç rengine bazen istenilen sonuç elde edilemiyor. Saçlarınızı boyatmadan önce saç renginizi iyi bir şekilde analiz etmelisiniz. Doğal saç renginiz kestane rengi ise kestane rengine uygun renk tonlarından saçlarınızı boyatmalısınız. Eğer saçlarınızı kahverengine boyattıysanız kahve tonlarına yakın açık kahve altın sarısı gibi renkleri kullanabilirsiniz.
Saç renginizi belirledikten sonra 2017 saç trendlerine baktığımız zaman çok renkli bir yılın bizi beklediğini söyleyebiliriz. 2017 yılında saçlarda ombreyi yine sıkça göreceğiz. Bildiğiniz gibi ombre saçların dipten uca doğru renginin yumuşak bir şekilde açılmış halidir. Renk tonlarında 6 tona kadar renk açılması mevcuttur. 2017 yılında ombreyi biraz gölgede bırakacak diğer bir renk uygulaması da sombredir. Sombre, ombrenin aksine gölgeleme yöntemi ile saçların dipten uca açık renk almasıdır. Sombre de en fazla 3 ton açığına kadar gidebilirsiniz. Ombreye göre daha yumuşak ve hafif tonlar vardır. 2017 yılının yepyeni trendi ise Ecaille tekniğidir. Ecaille tekniği saça 3 farklı ton ile ombre yapılmasıdır. Ombre çok keskin bir görünüme sahipken ecaille daha yumuşak ve altın, kahve tonlarını barındıran renklerden oluşur. 2017 yılı itibari ile platin sarısı saçlar tarih oluyor. Ama sarı renkten vazgeçemeyenler için tabii ki çözüm yolları var. Saç renginde sarıdan vazgeçemiyorsanız dumanlı sarı rengi sizin için çok kurtarıcı olacaktır. Sarı saçlarınızı renklendirmek için altın sarısı, duman rengi, açık kahve tonları ile gölgeler attırıp saçlarınıza ışıltı kazandırabilirsiniz. Bir diğer vazgeçilmeyen ve hiç değişmeyen trend ise koyu kahverengi saçlardır. Hiçbir zaman eskimez ve modası da geçmez. Yoğun kahverengi saçlarınıza bir iki ton açık renk ile ışıltı ve gölgeler yapabilirsiniz.

saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri saç-trendleri 8a3b5357908896b7a4ab8255c0be1821 saç-trendleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git